Moje sestra vlkodlak 3 (2004)

Je to takový neuspořádaný. O čem film je? Má vysvětlit, kde se vzal vlkodlak v USA nebo, že se minulost opakuje a sestry si za svůj osud můžou samy, protože neposlechly šamanku a proroctví? Jediný co mě zaujalo bylo, že Ginger vypadala jak jí nakreslila Ghost v komixu v předchozím filmu.

Výměna manželek (2005) (pořad)

Kritizovat cizí lidi je tak snadné. Bohužel tato reality show ukazuje jací lidé žijí mezi námi a to IQ národa velmi rychle klesá za ty roky co uvedly první řadu. :o( Depresivní. Chytří lidi se asi nerozmnožují nebo nepotřebují být v pípshow.

Addamsova rodina (2019)

Stále platí, že film je nejlepší, možná by mě zajímal i černobílý seriál, pokud by se daly sehnat titulky, ale tato pohádka je zbytečná.

Psí domov (2019)

Film mi nejdřív pokazila animace pak i neskutečně naivní a přihlouplý děj. Nejenom pejskařům doporučuji Neuvěřitelnou cestu je lepší než tento film.

Hostiny génia Hestona (2009) (seriál)

Každý díl je velmi zajímavý a originální. Co ten člověk nedokáže vymyslet?

Králíček Jojo (2019)

Skvělá komedie. Díky dramatickému závěru divák pozná, že se o válce vtipkovat opravdu nedá. Svělý výkon předvedla Scarlett Johansson, Taika Waititi a Sam Rockwell.

Animální přitažlivost (2001)

Hvězdné obsazení jen ten scénář je strašné klišé. Hezká holka fňuká, že ji opustil hezký kluk, ale ne aby si našla nějakého ošklivého kluka, o kterého se holky nebudou přetahovat, ona si najde jiného druhého hezkého kluka. Americký sen každé sexy ženy, jaká náhoda. Jeden z mnoha filmů, který podsouvá nesmyslné ideály slaboduchým jedincům.

Tajemství (2007) (divadelní záznam)

Jeden z nejlepších muzikálů ČR. Je originální, nevznikl na motivy knihy nebo filmu a jestli ano, pošlete mi odkaz, ráda se podívám. Je poučný, má hloubku i líbivé písně. Otázkou je zda nezkazí dojem obsazení, které se každou chvíli mění. Dan Landa je pro mě člověk, který dokázal napsat a nazpívat opravdu krásný písničky, které jsou sami o sobě výpravného charakteru (odehrává se v nich příběh). Některé jeho projekty nebyly až tak zajímavé, spíše trapné výstupy a frajeření, ale když si uvědomím, že k napsání musel dost často přemýšlet jak to asi bude vypadat po smrti nebo jak vypadá umírání. Doslova nám říká, jak máme najít lásku a jakou moc mají lži. Jsem zvědavá jestli se překoná a vytvoří další zajímavý muzikál.

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Doktora jsem ještě nečetla, ale film mě dost navnadil a jsem zvědavá jak je v knize řešený závěr, když byl hotel zničen v Osvícení. Jsem dost ráda za soundtrack a obsazení bylo taky super.