Transformers: Poslední rytíř (2017)

Zase orgie zvláštních efektů, ale opět říkám, že pokud nedokáží scénáristé napsat pro roboty smysluplné věty tak ať raději mlčí. Nejlepší scéna Britská armáda útočí na stonehenge a nejhorší blbost když tam pošlou šest termonukleárních raket. Film není úplně blbý, ale jisté je že pokud chtějí pokračovat tak ať do režíruje už někdo jiný.

Anděl Páně 2 (2016)

Pokud bych to měl hodnotit jako filmovou pohádku tak slabé, více se zase hodila pro televizi, přesto kdyby alespoň občas měli naše současné komedie tolik humoru jako tato pohádka tak bych zase rád chodil na české filmy do kina. Toto byl po x letech první na který jsem šel a strašně bych byl rád kdyby jich bylo víc.

Já, padouch 3 (2017)

Po Mimoních kteří dokázali, že oživlé lentilky nedokáží sami ukočírovat film je tohle důkaz, že jim křoví sluší víc. Je jen škoda. že z Krula museli udělat za všech okolností klaďase, když zlobil, byla to i v trojce větší zábava. Pokud bude čtyřka tak jedině z Drulem.

Dunkerk (2017)

Již není co dodat, hltal jsem každou minutu a litoval, že hned nenavazovala Bitva o Británii ze šedesátých let.

Wonder Woman (2017)

Tento film je určitě to nejlepší co zatím DC ukázalo i když se jedná vlastně o kopii prvního Kapitána Ameriky jenom s tím rozdílem, že se to odehrává za 1. světový. Přesto se mi film líbil.

Válka o planetu opic (2017)

Není co víc dodat, film má ponurou atmosféru, kterou naštěstí trochu prosvětluje ukecaný šinpanc. Pokud však má tato trilogie předcházet filmu z r. 1968 tak nám tam minimálně jeden film ještě schází. Nedávám pět hvězdiček protože film jako předešlé dva díly, mají jednu zásadní chybu, kterou v tomto filmu mohla nahradit rouška. Protože opice zde prohánějí v dosti velkém mrazu a v těchto místech by jistě trpěli :-) Možná blbost, ale pro mě to mělo u jinak bezvadné animace rušivý faktor.

Ochránci (2017)

Co o tom jenom napsat. Film ode mne dostává tři hvězdičky za snahu, a hlavně za naprostou kritiku Ruské armády, která má v současnosti asi nejvíce techniky která by dokázala odolat hlavnímu záporákovy, které také Rus i když jsem spíše myslel že to bude Amík. Film na mě budil dojem jako že se dívám na velmi dlouhý trailer, protože když se začalo konečně něco dít tak to zase rychle skončilo. Co jsem chtěl vidět a nebylo tam. Mi-24 v akci - bohužel jen jedna na úplném začátku. Mig-29 v akci. Jeden nálet a piloti se chovali jak na začátku vlastenecké války. Zásadně nikdy neuhýbej. bitva robotů z T-80. Opět nic. Navíc hlavní hrdinové prakticky celý film jenom pózují pro fotografi a velitelka týmu nepředvádí naprosto nic. Jestli se odhodlají k dvojce tak doufám, že se polepší. Škoda jen že děj nevsadili do osmdesátých let.

Rychle a zběsile 8 (2017)

Film je naprostá šílenost a jen jsem celou dobu čekal, kdy někdo z nich řekne jmenuji James Bond. Spoustu Rambo stylu alias Komanda. Je jen škoda, že do filmu neobsadili i Arnolda, protože do toho dle filmu by prostě seděl. Docela jsem litoval, že tam nehrál. Hlášky jsou zde dobré, ale film jiš spíše patří do sféry scifi.

Duch ve stroji (2017)

Samotný film není špatný a na adaptaci předlohy to docela ujde, jen mi tam vadila absence málo dinamické hudby a prostě tenhle film měl přijít mnohem dříve. Mnoho věci je moc velké kliše, vím že s tím původní japonský animé film přišel dřív, ale prostě jej už ostatní filmy vytěžily. Možná mělo zůstat u animovaného filmu.