Baby Driver (2017)

Film jede v duchu Tarantina a to se mi líbí. U mě 100%

Pacific Rim: Povstání (2018)

Film není úplně špatný, určitě lepší než Power Rangers, jenže bohužel naprostý nedostatek humoru. U jedničky se zas tak moc vážně nebrali. Tady bohužel jo. Také vysvětlení proč monstra dělají co dělají byla blbost už když do toho zapletli i ty z jedničky. Kde určitě šli po velkých městech na pobřeží. Tohle měla být zápletka pouze tohoto dílu a pak by to bylo fajn. Přesto mi film jak dějem tak námětem strašně připomínal Japonskou sérii Evangelion. Určitě mohu doporučit, original je lepší. Uvidíme jestli bude trojka, ale myslím, že spíše asi nebude.

Tomb Raider (2018)

Mě se film docela líbil a to mi stačí.

Star Trek: Discovery (2017) (seriál)

Když se začalo mluvit o tom, že se bude natáčet nový seriál ze světa Star Treku byl jsem nadšený. Bohužel vždy když je člověk moc nadšený, většinou bývá hodně zklamaný. Tohle je stejný případ. Autoři garantovali návrat do původního světa Star Treku, který by ignoroval nové filmy. Což bylo fajn a i první taster navazoval atmosféru původní seriálu. Jenže samotný seriál opět více připomíná nové filmy. Proto si myslím, že autoři vybrali blbé období kdy se seriál odehrává. Měli ho spíše vrazit tak sto let po nové generaci. V ten moment by bylo moje hodnocení méně kritické. Jestli mi vadí, že hlavní hrdinkou není kapitán ale členka posádky? Vůbec ne, byl to zajímaví podnět k jinému přístupu k tématu, musím však přiznat, že jsem doufal, že se Discavery přenese do toho našeho vesmíru. Prostě nevím, ale když už točím seriál, který odkazuje na jiné serie, tak se toho snažím držet a ne, že natočím něco, co se jmenuje jako velmi známá série, ale natočím to jako samostatný seriál. Nic víc v tom nevidím.

Padesát odstínů svobody (2018)

Nebude se přímo vyjadřovat k filmu, protože se jedná o prvoplánované dobrodružství pro zlobivou holku která našla k sobě skoro dokonalého velmi bohatého chlapce. Pánové kteří tu dávají nejnižší hodnocení, opět nepochopili,že ani jeden film nebyl točený pro ně. Protože pokud na film pouze doprovázíte svou drahou polovičku tak protože vám obsah podobného filmu nevadí. Pokud na něj jdete sám, můžete pouze cítit flustrován a nebo toho využít. Pokud sem tedy napíšete odpad, smysl filmu jste zřejmě nepochopily a nebo jste obtloustlí zamindrákovaný čtyřicátník, protože co by jste jinak dělal sám na filmu který jak již jsem řekl,byl točený výhradně pro ženy. Film tedy u mě má tři hvězdičky, protože se námět více méně opakuje, pouze je doprovázen jiným doprovodným dějem. Na filmu jsem byl se svou drahou polovičkou, takže jsem na něj jít chtě a přeci jenom i já jsem se měl na co dívat.

Tygři železnice (2016)

Nemůžu si pomoc, ale po dlouhé době výborná Čínská komedie.