Kong: Ostrov lebek (2017)

Film není špatný a při určitém zamyšlení lze i považovat za pokračování Jaksnova King Konga, ale jinak tvoří vlastně první díl předcházející Godzile. To co mi opravdu vadilo bylo, to že jsem se nemohl dopočítat helikoptér na lodi a hlavně mě štvalo naprosto dementní chování pilotů těch helikoptér.

Logan: Wolverine (2017)

Poznal jsem v tom několik westernů, ale jinak dost brutální a takový jaký měl být Wolverine hned od prvního dílu. Ta holka je prostě parádní.

Padesát odstínů temnoty (2017)

Co říct o tomto filmu? Myslím, že zde již bylo řečeno vše. Každý kdo sem dá jednu hvězdičku trestuhodně nevyužil toho co tento film nabízel. V kině v které jsem byl bylo vyprodané, 90% žen a dívek. Všechny film hltali a bylo jim vlastně skoro jedno jestli to má děj, šlo jim o to co se tam děje. Chlapi holt musí pochopit že je to film pro ženy a pokud na to jdete musíte vnímat co dělají ty ženy kolem vás. Skusil někdo z vás se během lehkých erotických scén lehce dotknout konečky prstů holku, dívku vedle vás? Možná že vám dá facku a nebo budete mít v sobotu večer co dělat. Chlapi konečně pochopte, že tento film je furt stokrát lepší než průměrná česká romantika a ty vaše komentáře dialogů? Zaposlouchejte se někdy co říkáté když jste se ženou. Padají z vás úplně stejné hovadiny.

Wilsonov (2015)

Mezi našimi filmy spíše zajímavý zjev, který si takto nízké hodnocení nezaslouží. Film se mi líbil a bavil mě. Čtyři hvězdičky jsem dal jenom protože občas to z tím antisemitismem trochu přeháněli.

Assassin’s Creed (2016)

Film je přesně takový jaký jsem očekával, pokud na film půjdete rovnou s tím, že se vám nelíbí, tak se vám prostě líbit nebude. Pokud chce někdo dokonalý film hold si ho bude muset natočit sám.

Dobrodružství Ewoků (1984) (TV film)

Film jsem kdysi viděl několikrát na satelitu pod názvem Karavana statečných, u nás ve své době na kazetách bohužel nevyšel a na DVD vůbec. Snad jej teď během zájmu o Star Wars zase pustí. Pro dětská srdcovka

Bitva o planetu Endor (1985) (TV film)

Film navazuje volně na Ewok: Karavana Statečných. I když se jedná pouze o výpravný TV Film, ve své době by mohl být vysílán i v kině. Technicky jej můžeme zařadit do nově vznikajících Star Wars Story. Možná kdyby se zremástroval a doplnil o pár lepších efektů jak měl Lucas občas v oblibě, možná by mohl dopadnout lépe. Film jsem měl dříve vždy zařazený ke Star Wars na kazetách a tak je to pro mě dětská srdcovka. U mnohých asi propadl, ale mě se vždy líbil a rozšiřoval mi svět Star Wars, který se skládal jen ze tří filmů.

Krotitelé duchů (2016)

Dávám dvě hvězdičky jen za zvláštní efekty, jinak pokud to měla být komedie, tak se někam vytratil humor

Rogue One: Star Wars Story (2016)

U mě 100%, protože film byl přesně takový jaký jsem čekal, Je to celé jenom předehra k Nové naději a je jen škoda, že ji nevysílají souběžně s tímto filmem, pak by byl přijímán trošičku lépe. Má sice trošku pomalejší náběh, ale o to víc se člověk musí těšit na strhující finále. Je jen škoda, že Dart Vader zde nemá více prostoru, ale jeho nástup je parádní.

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Ano je tam spousta nesmyslů, ale zasazení do děje několik humorných postav, které vytvářejí vtipné scény pro mě znamená pět hvězdiček. A hlavně většina filmu se odehrává během jediného dne což znamená, že se ve filmu pořad něco děje, Mě se film líbil a doufám, že bude i slíbená trojka.