Chuck (2007) (seriál)

Skvelý akčný a vtipný seriál, ktorý ma čím ďalej tým viac dostáva.

Čarodějův učeň (2010)

Na mňa to pôsobilo ako uspávanka, hlavne ta druhá polovica a musel som sa poriadne premáhať, aby som pri tom nezaspal. Trikovo to za veľa nestálo a aj tie sa opakovali dookola.

12 kol (2009)

Nič nové čo by tu už nebolo. Akcia je svižná a rýchlo ubieha, lenv niektorých momentoch som mal pocit nudy a to hlavne kvôli scénam, ktoré som už mnohokrát videl v iných filmoch. A ďalšie mínus tohto filmu je predvídateľnosť.

Duch boje (2008)

Síce dej filmu nie je nejaký prevratný a vadí mi pri takomto štýle filmov ak sú okolo nastúpený dvadsiati a po dvoch idú na súpera, čo v skutočnosti by sa vrhli asi všetci, ale beriem to ako nutné zlo, aby sa mohla hlavná hrdinka predviesť. Pri tomto filme sa mi páčilo, že tu boli skutočné boje a herci si odmakali svoje vrátane kaskadérských scén, čo malo za následok aj nejeden úraz, čo na konci filmu vidno. Yeeja Yanin milo prekvapila a čím viac pribúdali minúty filmu, tým boli aj súboje kvalitnejšie a zaujímavejšie, ale najviac sa mi páčil a aj najviac ma pobavil súboj s tým mladíkom, ktorý javil nejaké známky postihnutia. Páči sa mi tá myšlienka autizmu a schopnosti okamžite dokonale napodobniť akýkoľvek bojový pohyb. A nakoniec to dopadlo nad moje očakávania a bol som milo prekvapený s tohto filmu a už sa teším na jeho pokračovanie.

Zkažená mládež (2007)

Slušná dráma zo školského prostredia. Len škoda, že mi už od začiatku bolo jasné ako to skončí, keďže to už stihli naznačiť na začiatku. S kamery mám zmiešané pocity. Občas mi pôsobila ako televízna, občas ako dokument, občas ako skrytá kamera a občas mi to pripomínalo inscenáciu. Škoda aj odfláknutého scénara. Má to síce gradáciu a nepôsobí to nejako nudne, ale určite sa to dalo natočiť aj oveľa lepšie. Je to dobrý film a rád by som mu dal aj viac bodov, ale film mal nedostatky, ktoré občas rušili aj napriek zaujímavej a aktuálnej téme.

Velký Buck Howard (2008)

No mne to ako komédia neprišlo. A aj napriek skvelému výkonu Johna Malkowicha, to pôsobilo dosť unudene.

Náš vůdce (2008)

Skvelý film s témou ktorá je aktuálna v každej dobe. Je zvláštne, že ľudia sa stále nevedia poučiť minulosťou a dajú sa tak ľahko ovplyvniť, zrieknuť sa svojej slobody pre niečo choré. Ale v dnešnej dobe sme ovplyvňovaný na každom kroku zo všetkých strán a každým, len nie v takom rozmere ako vo filme.

Final Cut (2004)

Musím sa prikloniť k názoru viacerých a to, že tento skvelý film upadá vďaka slabému scénaru, nedotiahnutým postavám a divnému koncu. Chápem počínanie odporcov tohto vynálezu a asi by som bol v tomto s nimi, lebo mne osobne by sa asi nepáčilo, keby niekto cudzí narúšal moje súkromie.

Vrahouni (2010)

Tak tak niečo úbohé som už dlho nevidel a mal som sto chutí to ani nedopozerať, čo aj nakoniec ľutujem, že som to nevypol už oveľa skôr. Trápny humor, trápny herci a trápny dej.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Mi to pripomína niečo čo tu už niekoľkokrát bolo, vrátane zdroja nevyčerpateľnej energie v kombinácii tajného agenta. A na to, že to bolo natáčané v roku 2010 tak mi to príde tak 20 rokov pozadu.