Zamilovaný gigolo (2002)

Malo to nejaké svetlé momenty a ďalšie plus je, že mám rád britský humor a komédie, ale ani napriek tomu to nedosahovalo tých kvalít, ktoré by som od toho čakal a celkovo to bolo také prepletené, až sa to celé poplietlo.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Dejovo nič moc, ale čo sa efektov týka a akcie, tak to šľape od začiatku až do konca, ktorý bude zrejme začiatkom ďalšieho pokračovania. Ja som sa pri tomto bavil a čas mi ubehol rýchlo.

Neřízená střela (2010)

Nič nové čo bytu už nebolo, ale v tomto prípade predsa len je to iné. Skvelý britský humor nesklamal a hlavné postavy si tiež odviedli dobre svoju prácu, hlavne dvojka Bill Nighy a Emily Blunt, tým dvom to proste seklo skvelo.

Bratři Bloomovi (2008)

Už keď podfuk tak jeden a poriadny a nie jeden za druhým, ktoré ani nedávajú zmysel. Je to bez energie, bez náboja, prehnane dlhé nudné tak, že mi to prišlo akoby som to sledoval vyše troch hodín a pozeral na hodinky, kedy to už skončí. A nič na tom nemenilo ani obsadenie filmu. Proste tentoraz to nejako nevyšlo a ani to nejako nedržalo pokope.

Dějiny násilí (2005)

Film nielen o násilí, ale aj o vysporadúvaní s minulosťou, o rodine a o tom, čo ste pre rodinu schopný urobiť, o odhaleniach a odpúšťaní. Minulosť vás stále v nejakej forme dostihne, pred ňou sa nedá schovať.

Zamilovaný kněz (2003)

Celkom v pohode romantická komédia, trošku netradične podaná, pri ktorej som sa skvelo pobavil a zasmial. Drsný humor, hendikepovaná žena na sociálke, ktorá má rada cigarety a alkohol, ktorá mi miestami pripadala akoby si niečo šlehla a k tomu zamilovaný kňaz, výborná kombínácia.

Alpha Dog (2006)

Nie je to zlý film, ani herci nie sú zlí, len mi vadili pasáže robené formou dokumentu.

Muži, co zírají na kozy (2009)

No mne to nejako nesadlo. Pri pozeraní som sa zasmial raz, možno dvakrát. Skôr mi to prišlo miestami až trápne a dosť mi vadili tie flashbacky. Nejako som snahu o humor nepobral.

Zakázané ovoce (2009)

Miestami drsná dráme o fanatizme náboženstva, miestami hnané až do extrémizmu, o tlaku rodiny a komunity a túžbe spoznávať a skúsiť tabuizované témy. Jednu vec zazlievam všetkým náboženstvám. Prečo sa nemôže dieťa vychovávať v duchu viery rodičov a až bude svojprávne, tak sa samo rozhodne, či bude nasledovať vieru rodičov, či sa rozhodne pre niečo iné. Kto má právo rozhodovať o tom, v čo budete veriť? A v tomto filme je to podané pekne. Hlavné hrdinky si samé chceli urobiť názor na to, čo je hriech a či chcú nasledovať tú vieru. Dej je síce ľahko predvídateľný, ale zasa citlivo podaný, ktorý doprevádza príjemná hudba a skvelé výkony hlavných predstaviteliek.

Šestnáctiletá matka (2005) (TV film)

Pekne zahraný film o živote šestnásťročnej mamičky, o jej pocitoch a o jej živote. Ale tento film nie je len o nej, Je to aj o bezdetnej školskej poradkyni a a o matke teenagerky, ktorá sa pre dcéru obetovala, aj keď som mal mal niekedy iný dojem, ale ak sa na to pozriem celkovo, tak aj chápem jej konanie. Televízna kamera mala v tomto prípade svoje čaro a ku tomu všetkému prispel aj skvelé herecké výkony.