Cubasa Tokio Revelations (2007)

Tedy, oproti seriálu to vypadá, jako by se někdo špatně vyspal u vymýšlení příběhu. Sice mě moc těší, že jsme venku z pohádky, ale někdy je to až moc hrané do autu. Já vám nevim...připadá mi to, jako kdyby někdo naházel rychle všechna vysvětlení, "perličky", o kterých zmínka už padla, a také, aby se neřeklo, něco nového na okořenění do minisérie, aby příběh mohl být "ukončený", pokud by se náhodou dál už nemohlo pokračovat...navíc mi to připadá trochu zmatený - že by jen můj dojem?

Black Blood Brothers (2006) (seriál)

Taková pohádka bez pořádně propracovaného děje, ale zato sem tam se vtipem. Spíš dolní hranice 3*

Zápisník smrti (2006)

Spíš hodně horší 3*, možná bych dala i jen dvě, ale říkám si, že jsem snad hodně ovlivněná hrozným českým dabingem. Téma mi jinak přijde hodně zajímavé. Film si zasloužil lepší zpracování.

Kjógoku Nacuhiko: Kósecu hjaku monogatari (2003) (seriál)

Krásně vystižená strašidelná atmosféra, zvláštní kresba, která ji více podtrhuje, hudba. V mých očích "večerníček pro dospělé" :) 3-4*

Waterboys (2001)

Příjemná oddechová komedie, 3-4 *

Dragon (2006)

Snad ještě nikdy mi nepřišel nějaký film tak zbytečný, aby mi bylo líto i těch 10 Kč, které jsem dala za DVD...špatné herecké výkony, scénář o ničem, nekonečné podivné proslovy mě vůbec nebavily, aktéři nesympatičtí nebo nevýrazní...marně přemýšlím, pro jakou věkovou kategorii by se tento snímek hodil nejlíp

Kurošicudži (2008) (seriál)

Aby mě 24-dílný seriál začal bavit až u devátého dílu, je opravdu špatné...předchozí díly mi připadaly nudný a suchý (jedna dobrá vteřinka v celém dílu to nezachrání), jenže jsem se až moc nudila

Pandora Hearts (2009) (seriál)

Začátek je jen zbytečné protahování, ale konec mi vyrazil dech. Víc odbytý být nemohl. Snad nejhorší, co jsem dosud viděla. Chybí mi dořešený závěr. Přesto dávám 3*, protože průběh seriálu byl zajímavý - postupné odkrývání (někdy by se nemuselo tak tajnůstkařit...) skutečností, motiv Alenky v Říši divů se mi zamlouvá a šílený Kloboučník je obecně skvělá postava. Tedy možná i díky němu celé 3* a ne jen dvě...

Mistr (1992)

Chybí tu zmínka o komedii. Nečekaně dobře jsem se bavila. Stálá akce, souboje a příjemný humor :) Za mě lepší 3*

Kokuhaku (2010)

Jsem moc ráda, že jsem narazila na tenhle film. Konečně po dlouhé době mě nějaký film dokázal uspokojit. Zaměstnal hlavu přemýšlením a byl i požitkem pro oko. Krásný soundtrack, nádherné vizuální zpracování, postupné odkrývání pravých skutečností z pohledů jednotlivých aktérů...není na 100%, ale přesto pro mě úžasný.