Joru no Shanghai (2007)

Příjemný, poklidný film se vtipem, lehce melancholický. Krásná hudba.

Doktor Mesmer (1994)

Hezká hudba i kostýmy, prostředí chudší, dobré herecké výkony, ale 4* hvězdičky s odřenýma ušima.

Jidášův polibek (1998)

Pro mě 3-4* A. Rickman a E. Thompson jsou skvělá dvojka. Miluju sarkasmy, miluju tenhle typ humoru. Dobrý film na odlehčení, ale nic závratného od něj neočekávat :)

Chci to! (2007)

Je to blbost, ale vzhledem ke způsobu natočení a asi i mému momentálnímu rozpoložení jsem se místy dobře bavila. Ale už jen kvůli (zavádějícímu) názvu bych se na tenhle film sama od sebe nedívala, kdyby náhodou nezačal v TV po jiném filmu, který jsem sledovala...

Tajemný poklad Tróje (2007) (TV film)

Tedy viděla jsem jen druhý film a stačilo mi to. Hrozný paskvil. Když jsem slyšela jméno Schliemann, tak jsem čekala něco mnohem autentičtějšího.

Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se (1986)

Jelikož jsem čekala víc, než jen film pro děti, tak nemůžu víc, jak 2*. Ani sám hlavní hrdina nevěděl, jestli je ještě dítě nebo "dospělý". Nic víc než děcko s vypracovanými svaly. Závěr byl celkově divný. Pod akčním drama si představuju trochu něco jiného...

Král Škorpión: Vzestup Říše (2008)

Váhám, jestli si zaslouží i ty dvě hvězdičky. Zklamalo mě asi všechno v tomto filmu - příběh, mnohé scény, podsvětí, rádoby drzá/vtipná holka... Při sledování jsem si vzpomněla na Xenu, ale ani na ni to nemá

Dobyvatelé ztracené pravdy (2007) (seriál)

Naprosto nepochopitelné, že něco takového může vzniknout...tu jednu hvězdičku mají za herecké výkony.

Blood+ (2005) (seriál)

Vůbec to nevyznívá protiamericky...ehm :) Některé části mají hezký spád, ale jiné mi připadaly zbytečně zdlouhavé a jen protahující příběh