Tajemství křišťálových lebek (2009) (TV film)

Námět mě okamžitě zaujal, ale zpracování dokumentu už ne. Raději bych viděla různé pokusy, jak by bylo něco takového možné vytvořit, než jen pouhé hledání důkazů pro popření od lidí, kteří jsou předem rozhodnuti o nepravosti (i když na tváři objevitelky/majitelky byla patrná nepochybná touha po senzaci :) ).

Atomoví filmaři (1999)

Dokument sestříhaný z autentických záběrů při testování atomových výbuchů doprovázený komentáři lidí, kteří je zažili. Na jednu stranu zajímavé, na druhou někdy rozum zůstává stát...

Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu (2007)

Pokud přivřu obě oči nad trapnými scénkami, kdy dokonalá Nancy zachraňuje životy, tak je film celkem dívatelný v deštivém dopoledni, ale jen brán jako nadsázka a označení "thriller" mi nesedí ani vzdáleně. "Rodinný" ho vystihuje nejlépe. Necelé 3*

O život (2007)

Nechci být zlá, ale jestli se mi podaří zapomenout na tenhle film, tak budu ráda. Čekala jsem komedii, viděla jsem změť všehosi a smrt politika (Bohumila Klepla) s neustálými záběry na jeho tělo mi připadaly v daném žánru nemístné (+ pro mě nechutné).

Střihoruký Edward (1990)

Dva světy. Jeden na první pohled krásný, ale falešný, druhý strašidelný, ale nevinný, aneb jací jsou lidé doopravdy...

Aljaška v plamenech (1994)

Myšlenka v závěru filmu chválihodná, ale film sám o sobě se vydal špatným směrem.

Guru lásky (2008)

O hvězdičku víc za to, že mě dlouho žádný film takhle nešokoval. Taková kravina se jen tak nevidí :)

Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (2001) (seriál)

Tenhle seriál mě nikdy nedokázal oslovit, spíš k němu cítím mírný odpor. Přesto si myslím, že patří mezi ty kvalitnější detektivky.

Past na ženicha (2009) (TV film)

Jako kulisa k učení to jde, i když u takového filmu je zbytečné roztahovat do dvou dílů a lepší by bylo sestříhat. Když se člověk prokouše prvním dílem a přežije partičku pipek (s prominutím), tak se na druhý díl už dá docela dívat, pokud nečekáte žádný zázrak :) Shrnutí: oddechový, TV film, silně nenáročný - člověk musí vypnout. 2/3 *

Mr. Bean (1990) (seriál)

Nejspíš jsem světlá výjimka, ale nikdy jsem ho nemusela a otrávenost z něj mi asi i zůstane...nemám ráda, když ze sebe někdo dělá za každou cenu blbce a snaží se být rádoby vtipný