Žena (2011)

Uf, tak to byla síla. Bylo to sice trochu šedý, ale rozhodně to nebylo nemastný a neslaný. Moje prvotní rozpaky nad nesmyslným námětem se spolu s pokračováním příběhu úplně rozplynuly. Navíc bych řekla, že nechyběly ani chvíle napětí. Trochu mi to připomnělo I spit on your grave. Tak dávám něco málo pod 70%, ale málokterej horor mě baví - takže respekt.

Muž na Měsíci (1999)

Já si prostě nemůžu pomoct...? Musim jít proti proudu a říct, že mě to vážně nebavilo. Ani na chvilku. Podle mě by tohle do první dvoustovky patřit nemělo. Nevim co dodat.

Truman Show (1998)

Kdo má právo rozhodovat o cizím životě? Nikdo! Ještě teď mam z toho husí kůži. Wau, to bylo lepší než než Vrtěti psem! Budu muset přehodnotit svůj žebříček oblíbených filmů.

Spálené mosty (2008)

Začátek sliboval zajímavý film na bázi "jak se vyrovnat se s tragedií". Výsledkem ale byla nuda. Celou dobu jsem čekala, že se něco stane a...nic! Bez konce, bez děje a hlavně bez zábavy. Zklamal mě i Colin. Jak se zdá, ne všechny jeho filmy jsou taková špička. Ztráta času.

Madisonské mosty (1995)

Nejde o romantické scény (btw. ty nijak skvělé nebyly). Jednoduše mě dojala smutná bezmoc při řešení bezvýchodné situace, a to, že spolu chtěli být aspoň po smrti. Jednou bych to chtěla pochopit.

Mezi řádky (2007)

Já tyhle filmy s neřešitelnými rasistickými střety mladých drsňáků fakt nemám ráda. Ale tenhle mě prostě nějak dostal. Výjimka co potvrzuje pravidlo. Hilary byla jako vždy špičková a od začátku druhé poloviny mě to chytlo a nepustilo. Good one!

Básník války (2007)

Námět zajímavý a možná to mohlo být povedený, ale je to prostě mizerně zahraný. Vlastně bych si vůbec netipla, že je to kanadský film. Dokonce i ten konec je neuzavřený - marná snaha o paradox ve smyslu tragicko-šťastného řešení. Celý je to takový nedomrlý..

Ve jménu krále (2007) odpad!

Myslím, že by mi měl někdo dát hodně plusovejch bodů za to, že jsem to vůbec dokoukala!

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Vždy, když tenhle film vidím, naplní mě neskutečným pocitem zadostiučinění. Andyho nezdolná naděje a víra v život mi prostě dodávají energii. Tohle je také jeden z mála happyendů, co tam sedí jak prďka na nočníku. Podle mě dokonale emotivní film, kde nepostrádám ani ťuk. 100%