Jste to, co jíte (2006) (pořad)

Kvalita postupně stoupá. Člověk by čekal, že na podobném formátu se nedá moc vylepšovat, ale opak je pravdou. Jen mírné úpravy a kladené důrazu na detaily o kterých lidé nemají potuchy (např. jak spalovat tuk při správné tepovce), přidává pořadu kladné body. Hodnocení v průběhu 5. řady zvedám na 70%

Re-Play (2009) (pořad)

Moderátorská dvojice ani není potřeba, na pořadu je celkem vidět, že dříve (když ho ještě vysílala TV Public) žádné moderátory neměl. V porovnání s konkurenčním Game Page mi připadá, že mají většinu recenzí dříve, ale jinak je to prakticky totéž co vysílá ČT. 60%

Cheonneyonyeou Yeoubi (2007)

Tohle anime mělo našlápnuto hodně vysoko. Milá animace, příjemné postavy a taková ta magičnost, kterou v moc filmech nenajdete. Bohužel to vše shodil podivný konec, který vypadal jako by byl naroubován z úplně jiného filmu anebo spíchnutý někde na koleni za pár minut. Škoda, takhle nemůžu dát víc než 80%

Vetřelci dávnověku (2009) (seriál)

Vydržel jsem asi 15 minut, tak je možné, že jsem o nějakou bombu, která by mě nahlodala přišel. Původní filmy ze 70.let se mi líbili, jaké malému klukovi mi přišli zajímavé a měl jsem strašně rád doprovodnou hudbu. Tohle už je jen vaření z vody, protiargumenty nedostávají téměř žádný prostor a šílené kalkulace nabívají až fantaskně vtipných rozměrů. Nejvíc mě můžou rozesmát, když se vytahují nějaké úryvky z Bible, jež je knihou starou tisíce let, od tisíce autorů, tisíckrát přepisovanou. To je, jak kdyby někdo něco vyvozoval z diplomky napsané na Právnické Fakultě v Plzni :D 30% P. S. (Toto ač nečtou obdivovatelé Dänikena) Pokud chcete znát pravý význam čar z pláně Nasca tady je : Jsou to přistávací dráhy pro rogala jež místní indiáni používali před 2000 lety pro vyhlídkové lety, kdy se kochali svými výtvory, jež vyryli do písku a skal :) .

Na vlásku (2010)

První animák od dob prvého Shreka který v žánru "Once Upon A Time" dosahuje nadprůměrnách kvalit. Hlavní postavám nemám co vytknout. Kůň byl jednodušše božský. Písničky mírně nadprůměrné a kdyby tam nebyly asi by to filmu vůbec neuškodilo. 80%

Gulliverovy cesty (2010)

No mělo to spoustu much. Kratičkou délku, pitomé dialogy, nesympatického hlavního hrdinu, laciný humor .... ale mě to nějak nedá jít pod 3 hvězdy, ikdyý ani nevím proč. Možná za to může skvělá kreace šíleního generála v podání Chrice O´Dowda, možná něco jiného, nevím. Každopádně průměr ... 50% P.S. Kdo čekal věrnou adaptaci klasiky, byl blázen.

Superhvězda Superman (2011)

Tohle nepochopím. Jak může Hollywodská produkce vyplýtvat supermanovské příběhy, jež by mohli každý dát na jeden celovečerák do jednoho kraťoučkého filmu? Navíc takovým způsobem, že divák neznalý komixu a všech jeho postav se v tom ztrácí jak peníze v českím rozpočtu?? Škoda. 40%

Dantovské peklo (2010)

Asi 5% filmu má svou kvalitu. Bohužel je to oněch 5% času, kdy autorům došli nápady a jen zkopírovali text z knižní předlohy. A to už je k zamyšlení. Ještě nikdy jsem neměl větší pocit nepatřičnosti u akčních scén. Bezduché mlácení pochopím v Mortal Kombat nebo ve filmu se Stevenem Saegalem, ale ve filozofickém dumání o pekle a trestu? WTF? Než tohle, raději nějaké pěkné intro s Kratosem. Verdikt: Vcelku bezduchá slátanina s nesmyslným dějem. 30%

Sociální síť (2010)

Filmů o současných tématech je málo a těch skutečně dobrých jen několik. Tento patří mezi ně. Bohužel jsou 2 hodiny příliš krátká doba na tak zajímavou story. Alespoň 30 minut, ale spíše tak hodina navíc by bodla. Když už ta sociální síť bere lidem pár hodin života denně, tak by neškodilo filmu o ní, taky jednu přidat. 90% P.S. Eisenberg mě příjemně překvapil.

Divoká planeta (1973)

Trošku bez života. Na napínavou zábavu moc pomalé a na hloubavou artovku málo promyšlené. 65%