Shazam! Hněv bohů (2023)

Superhrdinské filmy se řítí střemhlav do p*dele! Nepotřebujete konzistenci děje ani postav, nepotřebujete myšlenku ani budovat zápletku. Prostě poslepujte hovadiny dohromady, dejte tam hispánku, asiatku, gaye, ZTP a černocha a bude to OK -> NE!!! Jasně - superhrdinské filmy nemůžou moc dávat smysl, ale i tak by nějaký smysl mít měly. Pokud pominu tohle době poplatné klišé, tak efekty jsou jak z prvního Quakea, z draka jde hrůza asi jako z Toma & Jerryho, veškeré "likvidování lidského světa" se odehrává na ploše asi 300 metrů čtverečních a v podstatě nadělá míň škody než původní sestava superhrdinů. Tři bohyně - sestry u nichž nesedí věk ani rasa (budiž - Zeus byl záletník a Atlant asi taky), které jsou tupé jako tužka po týdnu intenzivního psaní, drak, který dohromady skoro nic nezničí a téměř nikomu ani neublíží, prostě špatný, špatný, špatný!

Brahmastra: část 1 - Shiva (2022)

Tak víceméně dle očekávání - po stránce vizuálů a efektů bollywoodsky skvostné, po příběhové stránce spíš průměrné a obsazením fakt špatné - hlavní postava je mi fakt nesympatická, ale aspoň hlavní ženská postava je fajn. A faktem je, že guru vypadá spíš jako doktor z hor. ;)

The Quest: Nepal (2022)

Zprostředkovaný zážitek pro ty, co si chtějí vylézt na Everest, ale nemají na to čas nebo prostředky.

Black Adam (2022)

To bylo fakt blbý. Blbý a špatný, nedávalo to smysl, nemělo to žádnou myšlenku, žádný příběh, nic. Postavy se chovají jako by všem svorně mrdlo, to je fakt horšj než lecjaká Bčková produkce.

Enola Holmesová 2 (2022)

Z Bonda udělali černošku, z Moriartyho taky, z Watsona nějakého Pákistánce nebo co. Nějak se mi tahle multikulti gender study přestává líbit.