Babovřesky (2013) odpad!

Trapnější a debilnější komedie snad ani neexistuje (možná Kameňák). Film láme rekordy navštěvovanosti - to akorát ukazuje, jak stupidní je náš národ. Troško, zabal to, děláš nám akorát ostudu.

Zodiac (2007)

Film, který by mohl trvat klidně 4 hodiny a přesto by mě bavil. Excelentní. "Já nejsem Zodiac. A kdybych byl, určitě bych vám to neřekl".

Max Payne (2008)

PROČ, PANEBOŽE, PROČ?! Tohle bylo jednoznačně jedno z nejhorších filmovejch zpracováních hry. Nuda, nuda a zase nuda. John Moore si může podat ruku s Uwe Bollem.

Hitman (2007)

Asi takhle.. Není to žádné herní zprznění jako Max Payne, ale hra mě bavila stokrát víc. Ve filmu bylo málo toho tichého, promyšleného zabíjení jako ve hře a nějaký pasáže byly z filmařskýho hlediska celkem vtipný :) Kdybych před tím nehrál všechny 4 hry (když jsem psal tenhle komentář, pětka ještě nevyšla) tak bych možná dal i 5*..

Howard Zinn: You Can't Be Neutral on a Moving Train (2004)

"Válka je jako dávka. Cítíš se skvěle, když křičíš: "Vyhráli jsme, vyhráli jsme!". A pak se podíváš zpátky na zem a potřebuješ další dávku, potřebuješ další válku. Proč myslíš, že jsme měli jednu válku za druhou? Během každé války říkají: "Tohle je konec! Tohle je poslední válka!" Během 1.světové války říkali: "Tohle je válka, která ukončí všechny války." A pak, nedlouho poté přišla 2.světová válka. A brzy po ní USA vedly válku v Koreji, a pak ve Vietnamu. Když studuješ historii, tak zjistíš, že války jsou vždy doprovázeny lžemi. Války jsou vždy doprovázeny podvody."

Čtvrtý druh (2009)

Mám rád filmy o setkání s mimozemšťany, ale tohle byla prostě nuda

Tisíc slov (2012)

Tak teď nevím.. kdyby se vynechalo posledních cca 10 minut tak je to jasnejch 5*...

Instinkt lovce (1999)

Obal nelže :) nejlepší bojové scény, jaké jste kdy viděli. Už jen za ně 5*