Šmejdi (2013)

Někteří lidé jsou vlci, jiní ovce... Je mi hlavně na blití z těch blbejch, starejch retardů. Jako fakt: IQ pod 90 a věk nad 60? Vyvést za město do divočiny a nechat napospas živlům. Svět by se stal zářivějším místem, nepříznivá demografická křivka by se taky trochu narovnala a KSČM by mělo v každých volbách kolem 5% a víc ani ťuk.

Tak jde čas (1965) (seriál)

Hlupáci, kteří seriál hodnotí po jednom shlédnutí ho naprosto nepochopili. Jde o dílo natolik komplexní, že člověk do té hloubky pronikne až napodruhé, napotřetí.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Zajímavá životní pouť za Matkou skončila zle: vtipy nevtipné, dojemných momentů tolik, že se z nich dojemnost jaksi vytratila a postavy...Ted je vylízanej romantickej kripl, Marshall vylízanej uťápnutej kripl, Lily píča (pověsit na lampu!), Robin samozvaná psí kunda. Barney, zbyl jsi jen ty, chudáčku osudem zmítaný, a stejně jsi taky dost zkriplil. 3 hvězdy za žlutý deštník a nostalgický vzpomínky na budoucnost: bude mi 27. (18.10.2016) Po opětovném shlédnutí prvních řad snižuju na dvě. Postavy jsou vážně otravné. Kromě Barneyho.

5 centimetrů za sekundu (2007)

Kdyby jí rovnou obtáh, tak si akorát udělá čárku na pažbě a je v pohodě, no ne?

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Když je vám plus mínus 15 a jste tak trochu cáklej, tak z toho začátku můžete fakt (přísáhám, že jo!) umřít smíchy - bránice je taky sval a dostat do ní brutální křeč neni zrovna žádnej med.

Vlk z Wall Street (2013)

Pár úchechtů ve filmu bez duše. Největší zážitek byl, když jsem se po těch 3 hodinách zadržování piv došel konečně (s prominutím) vychcat.

Sherlock (2010) (seriál)

Po k zblití nepovedené třetí sérii snižuju na tři hvězdičky.

Gravitace (2013)

Ou ou ou...dáma jménem Fyzika se třese v zaflusaném koutě zneužitá gangem mexického pistolera Cuaróna. Prasáci jedni! Čekám, co na ta fyzikální svinstva řekne Dr. Sheldon Cooper...Přírodní zákony a vědecká fakta holt musí povinně uskočit, když si cestu vpřed nesmlouvavě razí Umění. Co tak úplně nesedí si schválně zkuste najít za domácí úkol. Mohl bych to sem všechno napsat (alespoň to, čeho jsem si všiml), ale nebudu spoilerovat. Nenechte se ovšem mýlit: je to totiž krásný film.

Okno do dvora (1954)

V hlavní roli Chlívák bažící po šmírování sousedky při výměně zakrvácených vložek a prahnoucí po okukování souseda během strhujícího procesu holení zadku. Jednoho letního večera však jeho ohavné bulvy spatří něco jiného...

Hercule Poirot (1989) (seriál)

Tenhle vlezlý všetečka vám strčí čumák do kredence a podle rozložení zrnek rozsypaného cukru vyšátrá, proč někdo kuchnul dědečka. Nebo člověka, který se za dědečka vydával. Buďte ostražití, než si Poirota pustíte do domu...