Falešná láska (1999) odpad!

Príručka ako sa dostať k dokonalej afektovanosti. Afektovaný dabing, otrasné dialógy, podpriemernosť podpriemeru. Vytrápil som sa, ako keby som vystúpil na Mount Blanc. Väčšie pokánie som už dávno neučinil. Dúfam že Bridgete Wilsonová je v reále určite iná, nakoľko si ju zobral elegán tenisových kurtov Peter Sampras. 1* za Elvisa - psíka. Samozrejme konečný výsledok - otras otrasov ako japonské zemetrasenie.

Lelíček ve službách Sherlocka Holmese (1932)

Tri hlášky na čele so "Psohlavcami a kráľovskými obednými chodmi" ma aj po rokoch donútili k záchvatom smiechu. Stále je to dobré a lepšie , ako niektoré dnešné stupídné a trápne kvázi komédie.

Spider-Man 3 (2007)

Nepomôžem si. Nič nové pod slnkom. Len hlavné postavy sú o 3 roky staršie, ale predsa len dívateľné.

Stav obležení (1998)

Nechcem byť ironický , hlavne nie pri tomto filme, ale jedno je isté - Nádhernú príručka pre terorizmus.

Cena za něžnost (1983)

Niečo non - chalantné a krásné...Smutné a prívetivé... Zo života ľudského pravdivéé.. Dávno som tak krásný film nevidel a dúfam , že ani neuvidím, lebo slzy by boli posledné , čo som na tomto svete mal . Najsmutnejší film mojej filmovej Odysey........

Nenarozený (2001)

Pekné a príjemné, ak človek si chce oddýchnuť pred TV v papučiach.

Irina Palm (2006)

Smutné, smutné, smutné a verím že tvrdo pravdivé...ale s dobrým koncom, i keď neviem či reálným. Mám na mysli zblíženie bežnej 50-ičky so šéfom vyhľadávaného klubu v londýnskom SOHO. Ale proti gustu žiaden dišputát. Skvelá jednoduchá hudba a žiadne zbytočné dialógy.

Frajer Luke (1967)

Neviem si predstaviť nikoho v tej dobe, ktorému by postava Lukeho sadla lepšie, ako Paulovi a bolo ich tam dosť - McQueen, Redford,,... Herecký koncert Mr. Newmana... K tomu skvelý scenár, kamera a aj dialógy spravili nesmrteľný film z väzenského prostredia.

Zelená míle (1999)

Nádherná mystika v tak bezmocnom prostredí... Skvelá myšlienka, spravila nádhernú podstatu filmu, i keď nie s tým očakávaným happy endom . Veľmi smutné a skvelé. Krásno - smiešna myšlienka / scéna /, keď sa Tom Hanks po " vylieční" , vracia domov ku žene. Naozaj film so všetkými atribútami geniality...