Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Hodnotím docela nízko, ale ono se nedá dělat nic jiného. Parádní první a druhá série, ještě tak třetí, takový pěkný otřelý humor, taková podivně jednoduchá komedie, vtipná, vstřícná. Ale s počtem sérií se bohužel ta jiskra vytrácí, až vyhasne úplně.

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Po první sérii jsem tomu seriálu nepřišla na chuť. Zatím jedna hvězda, možná do něj časem dorostu a vrátím se k němu.

Spider-Man: Homecoming (2017) odpad!

Mám ráda Avengers. Ale co bylo tohle, to jsem moc nepochopila. Nebylo to ničím zajímavé, nijak pěkné a v podstatě ani koukatelné. Mladý Holland mi přišel krajně nesympatický, dokázala bych si ho tak představit v roli záporáka. Možná.Se spidarmanem měl společný obleček. Prima. Ale veškeré narážky, souvislosti a odkazy na skvělé filmy nestačily na to, abych se alespoň malinko bavila. Zabavila. Nebo alespoň nenudila. Zjednodušeně - ani skvělý základ nedal tomuto filmu špetku zajímavosti.

Interstellar (2014)

Když se dostanete přes tu divnou nudu ze začátku, začnou se objevovat záblesky zajímavosti a v poslední třetině filmu začne i ta nuda pomalu dávat smysl. Matthew už párkrát dokázal, že hrát umí, takže s ním problém nemám. Anne je v mých očích spíš herečka do romantických filmů, ale tentokrát si zvládla zachovat vážnou tvář a rozzářila celý děj svým skvostným obrovským pohledem. Ve filmu to funguje, všechno jede jako po namaštěné pánvičce a dokonale se spojují veškeré ingredience. Zbývá už jen popřát dobrou chuť.

Jak prosté (2012) (seriál)

Tři hvězdičky je velmi pěkné hodnocení. První série super, druhá, třetí .. ale jo. K dalším jsem se ještě nedostala, ale tři hvězdičky je velmi pěkné hodnocení = dostanu se k ní velmi brzy. Jsem fanoušek chytrých detektivů Sherlocků Holmesů v jakémkoliv podání a vydání a tento seriál není sice ničím překvapivý, ale naprosto dostačující pro všechny, kteří rádi se svými hrdiny řeší zapeklité případy a logika je něco, co si nevybavíme, jen když slyšíme "kup pět rohlíků a když budou mít vajíčka, kup deset". Sherlock je nesympatický, ale postupem času si ho docela oblíbíte. Snad záměr?

Wonder Woman (2017)

Úplně přesně nevím, o co jde všem zdejším kritikům. Je to přece komiksovka a je parádně udělaná. Je rozhodně na co se dívat a pro všechny milovníky daného žánru nadprůměrná zábava.

Příběh služebnice - Série 1 (2017) (série)

Ona to není vyloženě taková ta klasická hollywoodská kráska, má trochu velký nos a poněkud podivně stavěné hranaté lícní kosti. Její postava zdaleka není dokonalá. A to se celé zdá být celkem v pořádku. Jen mě nějak nenadchl ten její neustále vyděšený výraz. Mám z ní pocit, že ji permanentně něco bolí a myslím, že herecké schopnosti jsou značně nadsazené. Seriál je to ovšem skvělý. Ta myšlenka - služebnice, ta blízká budoucnost, to zasazení do reality a celková uvěřitelnost.. to je dokonalé. Skvělé. Atmosféra se neskutečně vtírá pod kůži. A příběh samotný .. jen málo chybělo, abych dala i tu pátou hvězdičku. Ale něco mi tam chybí, není to celé, jako bych měla sex a i když by byl perfektní, vrchol ne a ne přijít..

Like.Share.Follow (2017) odpad!

Velmi nezdařený film. Dokoukala jsem ho do konce v sebezapření. Pošahaná pipka (od začátku filmu je jasné, o koho jde) stolkuje mladíka, co žije na youtubu (černoch s blond přelivem - fuj!), umře pár (dva) lidí (jen tak jakoby mimochodem) a zbytek jsou divné řeči puberťáka. Odjedou na chalupu, tam je pipka najde a film je u konce. Tedy poslední minuta mě pobavila - jen ta jedna minuta zachránila stav od "na zvracení" a pozvedla ho na "odpad". Ztráta času. Špatně natočeno. Špatně zahráno. A ani hudbu to nemá pěknou. Nekoukejte se na to.

Totem (2017)

Než jsem si film pouštěla, bylo mi divné, že je u něj tak málo komentářů. Ale jak skončila poslední scéna, bylo mi všechno jasné. Hororu se to příliš nepodobá. Jede se nelekne, ani kdyby se o to snažil a kdybych o Totemu napsala cokoliv jiného, vlastně bych vyzradila pointu. A to už by pak nemělo ani smysl se na ten film dívat.

Circle: Uzavřený kruh (2017)

Vlastně jsem nepochopila, zda je film pro nebo proti.. Tak je super, když jsme všichni online, nebo není? Emma Watson jistě roste pomalu ale jistě ve skvělou herečku a Tom Hanks už vyrostlý je a dalo by se říct, že jim ti spolu sluší, kdyby spolu hráli. Bohužel jsem měla dojem, že celý film tak nějak hrají jen vedle sebe. Nápad je to celé brilantní, o tom žádná, ale pravdou zůstává, že tam, kde The Circle končí, by pořádný thriler začal.