Alita: Bojový Anděl (2019)

Trochu jsem se obával co z toho bude, ale nakonec jsem byl příjemně překvapen. Moc se mi líbil vizuál a celková atmosféra. Kdyby proškrtali ty rádoby emotivní scény, tak to mohlo být mnohem lepší.

John Wick 3 (2019)

Halle Berry pronáší svoje repliky s tak tragickým prkenným patosem, že to se často nevidí ani v těch nejzapálenějších propagandistických filmech. Bavila mne scéna s noži, dvojice indonésanů a pak i Mark Dacascos v roli sushi mastera. Ale jinak to byla chvílemi i nuda, přece jenom těch záběrů na prolítávání sklem bylo opravdu až příliš mnoho. Celou pasáž z Maroka bych také klidně oželel i když pejsci byli docela dobří. Co mě naopak iritovalo, to byl "stuck-up" výraz postavy od Asia Kate Dillon.

Aurora (2019)

Přestože se jedná o slepenec scén, které byly použity už v jiných filmech a děj je naprosto předvídatelný tak jsem se i bavil a zpracování to vytáhlo u mne až na čtyři hvězdy.

X-Men: Dark Phoenix (2019)

Pro mne naprosto otravná Sophie Turner, jejíž výkon Svojí špatností naprosto zastínil všechny ostatní přítomné. Jediné slušné herectví předvedl Michael Fassbender, který jako jediný byl trochu zajímavý. Pro mne dlouhodobě neoblíbená Jennifer Lawrence zmizela vcelku rychle, ale body za to dávat nebudu. Hodně odpudivý byl i James McAvoy, který nabyl dojmu, že stačí oholit hlavu a bude z něj Patrick Stewart.

Malmoi (2019)

Hrdinná pohádka o tom jak Korea dostala svůj jazykový slovník. Když to člověk nebere příliš vážně, tak je to docela zábavné.

Role člověka (2018)

Nebýt divného závěru a dost pochybného poselství, dal bych i jednu hvězdu navíc.

Polda - Probuzení (2016) (epizoda)

Jedna hvězda za neskutečnou nálož nechtěného humoru. Ochotnické herectví (obzvlášť naprosto tragický výstup J. Chudého v roli Radka Fejka - opravdu si po natočení řekli, že už to nemohlo být lepší?) umocňovaly bizarní dialogy a podivné grimasy, jejichž důvod se mi nepodařilo rozklíčovat - bylo to ve scénáři, byl to pokyn z režie nebo herecká improvizace, která byla tak dobrá, že už se tam nechala?

Živí mrtví - My jsme konec světa (2019) (epizoda) odpad!

Velká nuda, dívat se na lidi co předstírají zombie ve světě plném zombies. Ti co si myslí, že "Whisperers" jsou z nějakého důvodu zajímaví to možná bude trochu bavit, ale pro mne to byl poněkud úmorný kus, který ani neobsahoval tu nechtěnou vtipnost předchozího dílu.

Živí mrtví - Jak daleko zajdem (2019) (epizoda) odpad!

Tak máme tu verzi The 100, ale v kulisách Revolution a nebylo to míněno jako kompliment. Celá ta záležitost s družicí byla fakt doopravdy? Neudělá kráter, jen tak si hoří mezi stromy a následně se dá ještě rozebrat? Je zcela jedno jestli se jedná o řízený či neřízený pád, takhle to doopravdy nevypadá. Okatější "deus ex machina" k posunu děje se asi vymyslet nedal. Naprosto nechápu to bezbřehé nadšení a množství 5 hvězd.