André Rieu – Romantika v Maastrichtu (2016) (koncert)

Přehnanost, přeslazenost a strašné tlačení na pilu. To se ještě tak dá skousnout někde v lázních na kolonádě, ale jako televizní záznam byl docela utrpením a chvílemi mi bylo, jako kdybych se nechutně přežral nějakou ne moc dobrou čokoládou nebo spíš nějakou její náhražkou. A naprosto souhlasím s Taffey, že takový kýč se opravdu jen tak nevidí.

Skrytou švýcarskou krajinou (2014)

Ten hudební motiv byl extrémně otravný a ten závěr a ten epilog byly taky dost podivný. Režisér Lahoda asi došel k závěru, že komentář nedokáže namluvit nikdo lépe než on, navíc asi málokdo by do dokumentu o švýcarském podzemí narouboval muslimy a uprchlíky. "Švýcarská armáda se připravuje na neradostnou budoucnost Evropy…"

Tajný agent Jack T. (1997) odpad!

Stojí za zmínku, že neproměněná nominace na Malinu za "Nejhorší kombinaci k vidění" (Worst screen couple) byla pro Stevena Seagala a jeho kytaru. Jen pro úplnost porazili je Jean Claude Van Damme a Dennis Rodman s filmem Double Team.

Smrt je mým řemeslem (1977)

Naprosto skvělý Gotz George. Akorát jsem trochu nepochopil proč oproti knize i skutečnosti udělali z Hosse (zde Langa) infanteristu na západní frontě, když to byl kavalerista (dragoun) a bojoval na středním východě.