• Krátkometrážní

Rebelde (2004) (seriál) odpad!

Somarina, somarina, somarina!!!

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Pre mňa takmer dokonalé epické finále, dychberúce scény, úchvatná hudba, kvalitné výkony a rozuzlenie ktoré pochopí aj "neznalec predlohy." Jediné v čom ma tvorcovia naštvali bolo zamenenie Škriekajúcej búdy za lodičky, pretože potenciál starej rozpadávajúcej sa budovy kde sa dá atmosféra až krájať bol takto úplne zbytočne zavraždený... Taktiež mi vadilo, SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER že po jeho smrti, ked ho niesol hagrid - neboli tam tie citové výlevy a zúfalý krik ako v knihe, postavy to prijali až s moc veľkým pokojom. Inak naozaj nemám čo vytknúť, finálna bitka bola strhujúca ako scény s hadom tak s Voldym, Snapeova minulosť tiež na 5* hviezdičiek a epilog nebol až taky zly ako všetci frflu. Taktiež návrat tajomnej komnaty a prvky z dvojky potešia :) Aj tak som ale názoru, že Yates mal režírovať len tieto dva diely. Šestka by chcela niekoho iného a do päťky sa mal vratiť Cuaron. 5*

Smotánka (1996) (pořad)

Keď sa s kamošmi vonku nudíte, dá sa to skvele parodovať :D

Román pro muže (2010)

Slabšie 3*, s jednotkou absolutne neporovnateľné a chýba mi nejaké väčšie vypointovanie príbehu... Príbeh má základný kameň - chorý brat, sympatická striptérka a súrodenci s vlastnými démonmi... A? Na to ako každý z nich chodí na záchod a do sprchy, film nepotrebujem, chýba tomu príbeh..

En nombre del amor (2008) (seriál)

Carlotta Espinoza de los Monteros?? :D :D :D :D

Bláznivá Anastasie (2004) (seriál)

Fuu.... Pribeh zaujimavy, ustredna dvojica je pekna ale tie herecke vykony.... Madonna Santa!!!! Tak nadupané obsadenie vedlajšich postav je maximalne skosene zlou režiou a ani tá Kiara to nezachraňuje. Holt, nie každý deň je Jidášova žena Martine Hanhu..

Glee (2009) (seriál)

"Si štetka Will, si štetka..."

JONAS (2009) (seriál)

za prvu seriu hviezdičku (za Stellu) za druhu 5.