• Krátkometrážní

Už nikdy víc (2005) (seriál)

Hrozne depresívny a melodramatický seriál v ktorom cítiť nádych trpkého mexického paskvilu. Nie toto vážne nie

Dědictví lásky (2002) (seriál)

Taká pohodička, na polovicu postáv si už asi nespomeniem ale hlavná dvojica bola sympatická, Romina Gaetani asi najlepšia postava a celkovo si spomínam, že ma to nejak extra nenudilo. Vlastne, bola to úplne prvá telenovela keď som prvý raz zapol tv romantica :)

Lemonade Mouth (2011) (TV film)

Ďaľší panenský film z dielne Disney Channel... Nebyť toho presladeného happy endu, kde všetky postavy do jednej dojdú morálnej očiste a uvedomia si vlastné chyby (už len ako to znie ty kokos) išiel by som s hodnotením vyššie aspoň o hviezdičku.

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Shrek zabudol na to, čo všetko porodovali a tieto klišoiny využíva naplno. Slabé, veľmi slabé

Maska (1995) (seriál)

Pamätám si len jediný diel... S ďábelskou Gorgonzolou. Ale poviem úprimne, bola to špica ;)

Princezna Fantaghiró 4 (1994) (TV film)

Najhoršie je, že z tohoto filmu enormne kričí, ako to mohlo byť natočené lepšie. Fantaghiro exotické prostredie proste nesedí. Čierna kráľovná úplne stratila charizmu, čo sa jej podarilo za jedinú scénu a povesť ktorú si budovala cez 2 časti je odrazu nenávratne v pr.... čo je niečo čo tvorcovm nikdy neodpustím keďže to bola aj keď vtipná, stále mocná a démonická postava čo ma na nej prosto bavilo a preto by bolo lepšie, kebyže sa v tomto diely skorej neukáže ako oxidovať tam na ťarchu. Ešte k tomu bola pripravená o perfektný dabing Božidary Turzonovovej z prvých častí, kde si slovaci naivne mysleli že ju nahradia nudným a uškriekaným hlasom Radvanyiovej ktorý mi definitivne zničil ilúzie, Celkovo keby bola zmena prostredia a dialógy a príbeh nebol tak trápne na štýl road movie išlo by stále o "slušnou podívanou." Tento film mi skôr pripomínal videohru. Musí ísť tam bojovať s tým, aby našla toho a išla tam, kde sa k nej pridajú hentie dve aby zase išla inam kde ju preklaje henta aby spravila niečo, čo spravila už raz..... Nie toto vážne nie. To už snáď odpadová päťka bola lepšia (až na ten koniec to je zle zle zle) Keď Kim Rossi Stuart odmietol v tomto diely hrať, malo tvorcom dopnúť, že je to nejaké znamenie od osudu ktoré naznačuje: netočiť! Veľmi zlý diel, veľmi zlý... Ak niečo môžem hodnotiť kladne, tak postavu Darkena - konflikt jednej rodiny Tarabas, Darken a Xellesia. Okrem toho Darkenovo kráľovstvo, posmrtný outfit Fantaghiro a tie hovoriace kvetiny boli úžasné. Čo sa týka príbehu, bol tu obrovský potenciál ale Lamberto akosi už nedokázal s danou témou pracovať

Někdo se dívá (2010) (seriál)

Hodnotím po zhliadnutí všetkých 116 častí. Remeslene fakt, ale fakt dobre odvedená práca. Hlavní hrdinovia sú ako to už u Telemunda býva rozumnejší a uvažujú viac racionálne (aspoň na začiatku, na konci sa hlavná hrdinka zmení na maximálnu naivku), napätie kvôli vrahovi žien je v seriáli naozaj a občas sa sám pristihnem ako mi buší srdce a nedýcham pri niektorých scénach, hlavne ku koncu keď začína ísť do tuhého.. Obsadenie je tiež veľmi dobré, Danna García už dokázala že je dobrá herečka ale najlepší výkon podáva jednoznačne Karla Monroig a jej prerod zo žiarlivej exxmanželky až po vrahom naháňaného imobilného svedka je tak uveriteľný až to vyráža dych, ďalej Ximena Duque je úplne iná ako v Analíi a navyše mrte sexi. Ak niečo naozaj kvitujem tak je to výkon Rafeala Amayu a jeho "psycho" rozhovory s démonmi minulosti a otvorený koniec ktorý dáva na celý seriál úplne iný pohľad.

Amanda O (2008) (seriál)

Noazaj podarená cybernovela, s vynikajúcimi výkonmi Luciana Castra a legendárnej Naty Oreiro. Ten komediálny žáner jej nenormálne sedí a smiať sa dá naozaj na každej časti :)

LazyTown (2004) (seriál) odpad!

Streliť tomuto odpad mi robí neskutočné sadistické potešenie!