• Krátkometrážní

Svobodná a k mání (2001) (seriál)

Román pro ženy meets Sex v meste a vznikol z toho tento krásny ironický seriál o mužskoženských vzťahoch. Hlavní hrdinovia boli mega sympatickí, všetky postavy absolútne čarovné, humor fungoval a malo to štýl. Hviezdička dole za koniec ktorý išiel prazvláštne do stratena. Zrejme sa rátalo s ďalšou sériou, to ale nič neospravedlňuje.

Bathory (2008)

Príklad pre Slovensko a Česko, ako sa robí veľkofilm. Anna Friel je dokonalá bytosť, pre túto postavu sa snáď narodila, Hans Matheson je správne sladký aby očaril nežnejšiu časť publika a dosť schopný herec aby presvedčil nás. Roden je už klasicky výborný, Táto téma sa mi strašne páči, film má dokonalú atmosféru a nečiernobiele postavy. Z plátna na vás priam dýcha stredoveké "Slovensko," kostýmy boli úžasné a film bol možno moc dlhý, ale to sa inak asi ani nedalo keďže život Báthoryčky určite monotónny a nezaujímavý nebol. Nemôžem proste hodnotiť inak.

Avatar (2009)

Technicky krásne spracovaný a nemôžem dať nízke hodnotenie, keďže viem koľko to dalo tvorcom práce, aj herecké výkony boli super. Inak vykrádačka všetkého od rozprávky po fantasy a môžem povedať jedno. Mne sa to nepáčilo!

Zamilovaná (1999) (seriál)

Malo to dobru zvučku a ta Ester bola celkom slušna mrcha... Ale inak to nezachranuje ani Gaby Espino ktora vtedy ešte zďaleka netušila čo je to herectvo.

Dora, krásná šerifka (2004) (seriál)

Nebolo to zlé... Zharick León je krajšia ako kedykoľvek pred tým a Alejandro je sympaťák. A mám menšiu slabosť pre Mónicu Uribe. Ale chýba mi v tom ten humor a nadsázka ktoré sú charakteristickými črtami telenoviel tejto produkcie. Tí istí herci, tie isté ateliéry, tá istá réžia... len zrazu sa to berie vážne a to proste nefunguje.

Rosalinda (1999) (seriál)

Tá zvučka má gule aj po rokoch :))

Titanic (1997)

Titán medzi filmami, snímka o dvoch deťoch ktoré sú rozumnejšie a láskyplnejšie než napelichaná väčšina je tak emotívna, tak depresívna a tak strašne nádherná, že môj pohľad na film už nikdy nebude ako predtým. James Cameron dokázal vložiť dušu do filmu ktorý už nikdy nebude prekonaný a ja pred ním môžem len smeknúť za ten skvelý casting, kulisy, kostýmy, Jamesa Hornera... Kate Winslet bola na Oscara nominovaná zaslúžene, v tomto filme bola najkrajšia za celú svoju kariéru a jej ztvárnenie postavy ktorá je pokriveným zrkadlom spločnosti ma proste dostala. Romantická linka medzi Rose a Jackom ktorú všetci tak zatracujú pre mňa posúva film na úplne inú úroveň a z technicky perfektného filmu sa stáva dokonale ľudský film s kopou metafor, nezabudnuteľných scén a obrovskej lásky ktorú do neho vložil každý od Jamesa po posledného osvetlovača. Zrejme ten film nikdy naozaj nedocením...

Záhada Blair Witch 2 (2000)

Toto predsa nebol horror. Skor mysteriozny thriller ktory nedaval hlavu ani patu. Do poslednej minuty som čakal kedy sa to rozbehne.

Zkažená úča (2011)

Nebyť toho zasrateho konca, dam štyry hviezdičky. To tvorcovia ani nemohli myslieť vážne,

Hogo Fogo (2000) (pořad)

Zagorka je super :) Inak nič. moc... Ale za ten diel s Nataliou Oreiro musim hodnotiť takto.