• Krátkometrážní

Zamilovaná (2000) (seriál)

Ach tá nostalgia.

Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

Toto neni film! To je urážka!!!!

Sám doma 3 (1997)

Náhodou to bol cekom vpohode film. Samozrejme, že s Kevinom sa to nedá porovnať, preto sa o to ani nesnažím.

Zábava nikdy nekončí (2007) (TV film)

Ale keď je tá Chelsea Hobbs tak krásna ... :) Aspoň na 3* to Gerda vytiahla.

Kráska a zvíře: Kouzelné Vánoce (1997)

Vianočná klasika :) Toto sledujem vždy keď zdobím stromček a pieseň "Když nastal čas Vánoc" je jedna z najkrajších vôbec. Je mi ľúto že to porovnávate s originálom, pretože to bol film sám o sebe natočený aby dobil svet, toto je čisto vianočný film ktorý si nemôžte vychutnať ak nepozeráte práve počas týchto krásnych sviatkov.

Stmívání (2008)

Aj keď som ostatné Twilighty hodnotil vyšším počtom lebo boli lepšie zvládnuté, toto je podľa mňa najlepší film ságy pretože sa na nič nehrá, nebol točený pre veľkú komerciu a tvorocvia si odd toho nič nesľubovali, čiže do neho mohli dať kus seba. Ostatné časti sú všetky na jedno kopyto.

Malá mořská víla II: Návrat do moře (2000)

Samozrejme že depresívnej a ponurej prvej časti s Oscarovou hudbou sa to rovnať nemôže, ale je to video film proste doplnok tak ako seriál (ktorý je dokonalý) a tak ho aj treba brať a príbeh, animáciu aj pesničky to malo celkom slušné :) Oveľa väčšia katastrofa bola tretí film to snáď ani tvorcovia nemysleli vážne...

Nekonečný příběh (2001) (seriál)

Keď som bol malý capart, tak som ten seriál miloval. 5* už len za temnu kralovnu a za to, že vdaka tomuto som začal milovať cely Nekonečny pribeh

16 přání (2010) (TV film)

Na to že je to Disney channel film je to naozaj unikát :D