• Krátkometrážní

Lískulka (1998) (seriál)

Strašne krásna rozprávka môjho detstva, Lieskulku som zbožňoval :))

Samantha (1998) (seriál)

Si pamatam, len to jak tam behala s tou škraboškou a že hlavný hrdina bol tĺk ktorý mal tušim strelenu sestru ktora sa dala v polovici ostrihať.

Moje první svatba (2011)

Naozaj podarený film o predsvadobnom zhone a neistote, či je práve on ten pravý :)) Natalia Oreiro zase raz v inej hereckej polohe, tentokrát ako psychopatická Leonora (scény s tortou, motorovkou, alebo v lese boli fakt geniálne) Keď som si s "poker face" púšťal film myslel som na to ako ma už dlho žiadna komédia nerozosmiala a toto si pozrem asi len kvôli Natalii. Do par minut, prišiel prvý výbuch smiechu. Bravo.

Pošta pre teba (2004) (pořad)

Možno zniem ako pokrytec kedže nadavam na Modre z neba a Reflex a toto hodnotím tak ako to hodnotím. Lenže napr. narozdiel od relfexu ktorý len ukazuje ako sa ludom narozdiel od nas zle žije čim mi pripomina časť Šmolkov kde taťka Šmoula presviedčal svojich malych nech su cely den nešťastni aby si važili šťastne dni v roku zatial čo on travil "nešťastny den" tak ako každy iny, Pošta pre teba so sympatickou Katkou sa aspon snaži napraviť problemy ktore ludi postihli a vela krat pribehy dostavaju šťastny koniec. Je jedno že je to o ludoch ktori sa radi vidia v televizii, o starenkach ktore považuju Katku za anjela spasitela... Tu ide o ten happyend ktory aspon raz za čas neuškodi. Notabene, 10* by si zaslužila parodia v sos s Petrou Polnišovou ktora davala dokopy vlka a karkulku alebo Busha a Bin Ládina ;)

Ošklivka Betty II: Ecomoda (2001) (seriál)

Z Škaredej Betty som videl asi jeden a pol časti, toto bolo ale zábavné a skvelo sa pri tom dalo vypnúť. Vravte si čo chcetem, davam 50%

Letiště (2006) (seriál)

Za Zuzku Nori :)

Labutí princezna 3: Tajemství kouzelného pokladu (1998)

Tento diel mám najradšej, Zelda je perfektná záporňačka :) Len mi je ľúto, že Jana Mařasová sa vrátila do dabingu princezny Odetty. Hoci je to skvelá dablérka každá princezná má jej hlas a tá Alice Bardová z dvojky bola príjemnou zmenou.

Přestávka (1997) (seriál)

Taká slabšia Trieda číslo 402 ikeď to funguje na úplne inej báze. Príbehy sú niekedy veľmi zaujímavé a postavy sú dokonalé, najlepšia je určite Ďábelská učitelka. Škoda, že to má tak málo častí.

Smlouva s ďáblem (2000)

Elizabeth Hurley je dokonalá Diablica + sexy hlas Henriety Mičkovicovej. A Brendan, no to je proste pín. Skvelá komédia.

Proč mě nikdo nemá rád (2000) (seriál)

Ďaľšia z mexických telenoviel ktorá sa mi naozaj páčila. Tiež od TV Azteca, tiež so sebavedomou hlavnou hrdinkou a čím ma zaujala bolo aj to, že bola vtipná (mexico!) a aj keď to bola čistá melodráma riešili sa tam zaujímavé témy.