• Krátkometrážní

Herkules (1997)

Nie nie, nie nie, ja nič vám nepoviem. Každý, to vie... 5* :))

Requiem za sen (2000)

Film ktorý je neuveriteľne až kruto ľudský, film ktorý zobrazuje najhoršie svinstvo ľudského života, prázdnotu a závisloť ktorá je vybudovaná človekom a jeho snením, tým čo človek zažije. Morálna dilema postáv je neuveriteľná, film zosobňuje to najhoršie, chaos, zmätok a krik ktoré vychádzajú až z útrob ľudskej duše. Jedným z najväčších plus je určite obsadenie, momentami má človek pocit že sa nepozerá na hercov, ale na postavy, v očiach sa im odráža patričný zmätok, šialenstvo a beznádej... Pre mňa jeden z najlepších filmov aké som kedy videl.

Reflex (2008) (pořad)

Tato odpornosť mi vždy dokáže strašne rýchlo zotrieť úsmev z tváre a núti ma utápať sa v depresiách a plakať pre ludi, ktorým ale určite môj plač nijako nepomôže. Hviezdičku davam za občasné zaujimave reportáže, inak je reflex jeden z najhoršich druhov citoveho vydierania a nahanania si ratingu na úkor ludskeho šťastia. Hanba markíze.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Tento diel má jedinú chybu - nepoužitie vystrihnutých scén ktoré by mu len a len pridali. Inak .. Nemám slov, proste najlepší Potter. Krásny Rokfort, najpotterovskejšia atmosféra, emócie všeho druhu.... Môj komentár v tejto záplave asi nič moc nepriniesol ale hanbil by som sa za seba ako pes, keby som ho mojej srdcovke nedal. (mimochodom prvý harry, na ktorom som bol v kine)

Mr. Bean (1990) (seriál)

Toto sa snáď ani nedá hodnotiť inak :)

Hoď svišťom (2011) (seriál) odpad!

Maštalír je možno pekný ale vtipný nemôže byť a hláškovať už vobec nie ani keby sa posral, Polniška mi pride divna (v partičke a sos ju ale milujem), na Hilmerku sa pekne pozerá, Vajda mi vadí jak vždy a aj keď sú krásne interiéry ani môj oblubenec Bárta to nezachraňuje.

Hannah Montana a Miley Cyrus: To nejlepší z obou světů (2008)

Trochu ma mrzí, že sfilmovali práve tento koncert pretože koncert v Las Vegas bol podľa môjho podstatne lepší. Miley lepšie vyzerala, mala lepšie kostýmy a lepšie ho aj odspievala. Ale aj tak hodnotím takto lebo je to fakt zážitok. Mimochodom úprimne obdivujem ľudí ktorí tomuto dali odpad! Pozerať sa 72 minút na niečo čo nenávidím len aby som to mohol zhodnotiť by bolo fakt nad moje sily.