• Krátkometrážní

Soudní síň (2008) (pořad)

Na začiatku je to aj zaujímavé, ale ja osobne som viac ako jednu sériu nevydržal... Veď je to furt o tom istom len s inými ľuďmi...

SOS (2004) (pořad)

Prvé časti sa mi zdali dosť rozpačité... Pomáhajbo, U Slováka, Vyhulený malý bobor - nikdy som nechápal čo na tom ľudia videli a dabovanie politikov bolo viac trápne ako vtipné. Ale fakt, minimálne 5* si zaslúži skvelá Ordinácia pri zlatej žile, spisovateľka Dagmar Boulingová, Duňa a Fuňa alebo Prcavé príležitosti. A Julka v štúdiu stála za všetky drobné ;) - "Milan nevyhodil si smeti, musela som s nim ku kadernikovi kde som stretla Jarku Hargašovú!" "Julka a prečo si to po ceste... nevyhodila?" ... "Ja to mám vyhadzovať Milan??"

Ponorka na Dunaji (2001) (pořad)

Na toto mám krásne spomienky. Interaktívny boj dobra proti zlu, ktorý som sledoval ako človek čistý, nevediac o čom je dnešný svet a s láskou v očiach. Vždy som túžil ísť k nim ale bál som sa čo by sa stalo keby sa zobudil. Neviem aké hodnotenie si to zaslúži ale ja nemôžem inak :)

Martin Mystère (2003) (seriál)

Toto bolo výborné, príbehy dokonca "strašidelné," mysteriózna variácia na Špionky sa podarila. A navyše doknalý slovenský dabing, Gabika Škrabáková kraľuje :)

Lovci pokladů (1999) (seriál)

Ako maly som to miloval :) Mix Xeny a Lary Croft a tento žaner bol vždy pre mna ako maleho super :)

Naruto (2002) (seriál)

Nikdy ma nebavil, ale to že je geniálne spracovaný -príbeh, vizuál, detaily mu odoprieť nemôžem.

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Milujem na Harrym, že každý film a každá hra dokonale vystihli atmosféru knihy, či už skvelo spravenými scénami alebo úžasným soundtrackom ktorý hrá v hlave ešte dlho po filme. Harryho a čašu som nikdy moc nemusel ale poslednou dobou jej stále prichádzam viac a viac na chuť

Vůně ženy (2004) (seriál)

Až tak blbosť to zas nebola, na to že je to Venezuela ma prekvapili herecké výkony ktoré neboli až také katastrofálne ako napr. v sladkej Valentine. Astrid celý seriál posúva minimálne o dve hviezdičky a dokazuje, že je pani herečka ktorá zvládne uchopiť každú postavu úplne iným spôsobom.

Lara Croft - Tomb Raider (2001)

Séria hier Tomb Raider je pre fanúšikov niečo ako obľúbená kniha čitateľa. Keď čitateľ knihu miluje aj keď ide možno o blbosť, je mu jedno že film je podobný ak sa vydarí, zamiluje si aj ten. A to je prípad aj Lary Croft ktorá najlepším akčným filmom určite nie je ani nechcela byť, ale je to vydarená adaptácia vydarenej hry a ak k tomu pripočítame že to bol prvý film na ktorom som bol v živote v kine nemôžem hodnotiť inak.