• Krátkometrážní

Princezna Sissi (1997) (seriál)

Táto kreslená telenovela nemá so skutočnou Sissi prakticky nič spoločné, aj tak to bol pútavý seriál pre malých aj veľkých ktorý mal poriadny príbeh, viliianov, krásnu hrdinku a statočného hrdinu. Už len z nostalgie 5*

Yago, syn džungle (2001) (seriál)

Facundo Arana, Gianella Neyra, dobrá kamera, exteriéry...... A aj tak ma nič nenúti ísť s hodnotením vyššie, keďže sú aj oveľa lepšie argentinské soapky a k tejto ma ani neviaže žiadna väčšia nostalgia. Celkovo... Sledoval som to ako decko a taká výraznejšia postava bola Melina alias Romina Gaetani ktorá bola výrazná aj inde. Bolo to vlastne o ničom... A diali sa tam take nechutne podrazy na divakov typu, hlavny zaporak zastreli hlavnu hrdinku, ona spadne zo schodov, časť skonči a dalši den hned po skončeni zvučky sa ukaže, že to bol iba sen. Trapas.

Mickeyho klubík (2006) (seriál) odpad!

Som strašne rád, že som bol odchovaný na šmolkoch, spidermanovy, princeznej sissi, xene, fantaghiro, malej morskej víle, káčerove... lebo keby som sa narodil neskôr a dožil som sa tohto, fakt neviem čo by zo mňa bolo. dnešná generácia hlúpne a nečudujme sa, keď takéto programy s nimi zachádzajú ako s debilmi. Toto je maximálne pre deti od jasličiek po prvý deň v škôlke.

Miss Tacuarembó (2010)

Film má atmosféru, je prepracovaný do detailu, piesne sú nádherné, Natálka okúzlujúca ako vždy a opäť nám raz predviedla ďalší úžasný "kostým" a to postavu Candidy ktorú zvládla bravúrne. 5*, piata za What a Feeling z Flashdance ;)

El Fantasma de Elena (2010) (seriál)

Naozaj kvalitný seriál, ktorý sa nedočkal veľkého úspechu. Má však zaujímavý námet, ďaľšia skvelá práca Posadu a dobrá rola pre Elizabeth Gutierrez, ktorá sa moc na vidiecké dievčence nehodí, Elena jej ale sadla.

Láska k zbláznění (2005) (seriál)

Strašná sprostosť. Nesympatické afektované postavy, depresívne na hlavu postavené zápletky a strašne nesymaptický hlavný pár s nulovou chémiou. Hviezdička za Fabiolu Colmenares ktorá vytvorila najvtipnejšiu telenovelovú mrchu všetkých čias, škoda len, že v takejto sračke.

Milovat Glorii (2005) (seriál)

Naoko je to typická novela ktorá sa dejovo nelíši ničím od ostatných. Hlavní hrdinovia sú spolu tak dve časti, vždy sa nájde niečo čo ich rozháda na ďaľších 50 a to sa opakuje v kratších či dlhších intervaloch. Fór je v tom, že tátu telenovelu absolútne nemožno brať vážne keďže všetky intrigy voči hlavnému páru sú viac vtipné ako dramatické a o kvalitnú porciu humoru sa stará hlavne brat hlavnej hrdinky ktorý svojou tuposťou vytvára neskutočne vtipné situácie. Napriek názvu tu naozaj nemôžme hovoriť o nejakej romantike keďže hlavní hrdinovia majú tých romantických častí fakt asi 5/110 a tak je Gloria príjemnou oddychovkou so sympatickým obsadením ktoré vytvára karikované, no napriek tomu ľudské charaktery ktoré si obľúbite.

Divoký anděl (1998) (seriál)

Ono to bolo vlastne strašne vtipné, málo kto si vtedy Nataliu nezamiloval a vďaka tomuto seriálu sme zistili, že aj telenovely môžu byť dobré :) Pozerával som to ako malý chlapec a to bolo presne tá veková kategória pre ktorú to bolo určené. Nemôžem dať ale plný počet, pretože oveľa radšej mám Kachorru ktorá je vtipnejšia, má nečiernobiele postavy a inteligentnejší príbeh, ale to neocenia ani fanúšikovia pretože "tam neni Facundo." Anjel je ale už pomaly klasika, takže takto hodnotim :)

Miley Cyrus in London: Live at the O2 (2010) (koncert)

Som hrozne rád, že o tomto koncerte sa až tak veľa nevie a dúfam, že to tak aj ostane pretože odpadové hodnotenie len-preto-že-tá-čo-hrá-montanu tam spieva si naozaj nezaslúži. Malo to geniálnu výpravu, kostýmy a čísla, Fly on the wall, alebo See you again treba vyzdvihnúť určite a hrozne ma mrzí, že som to nevidel naživo. Fakt 5*

V náručí ďábla (2009) (seriál)

V náručí diabla je vlastne typická sprostá telenovela, kde je sprostá zápletka tipu: Esperansa spala s Martinom a mala s ním Angela, ktorý sa zamiloval do Manuely, ktorá chodí s Martinom, ktorý nevie, že je Angel jeho syn a myslí, že Angel pre neho pracuje... Za normálnych okolností odpad, ale táto telenovela má tak krásne prostredie, hercov, kostýmy, výpravu, akciu, napätie a hlavne sympatické páry, že tu sa nižšie hodnotenie ako 3 hviedzčiky naozaj dať nedá. S ďaľším počinom od Telemunda Pravá tvár vášne sa to sice nedá porovnávať, je to ale jej dôstojná náhrada