• Krátkometrážní

Susedia (2006) (seriál)

"Ildikó, ale tí dnešní chlapy - oni chcú také vulgárne..." "Ja ťa nemvzrušujem!!!!?????" "Ale hát igen..." "Lacika, ak nemzrušiš Žuzu, ja ti garantujem, že budem taka vulgarna, že budeš až ČUDOVAŤ!!!!!" Prvá séria - 85%, druhá 60% tretia 90%

Karcoolka (2005)

Skvelá zábava, ktorá sa nezunuje po prvom pozretí ale rozosmeje vždy keď na ňu opäť natrafíte =)

Sonny ve velkém světě (2009) (seriál)

Kto toto vôbec pozerá? Nesymaptická hlavná hrdinka, ešte nesympatickejšie vedľajšie postavy, nepríjemné prostredie (predsa len vo filmových štúdiách musí byť večne tma) a zlý scenár. Celé zle, zle zle. U mňa leadermi v hraných seriáloch na disney ostávajú Hannah Montana a Sladký život

Hodně štěstí, Charlie (2010) (seriál)

Všetky disneyho seriály sú fajn. Toto je prvý s normálnou rodinou. Žiadna tajná popová hviezda, žiadny kúzelníci, žiadny hotel v ktorom sa objavujú celebrity. Za nápad a sympatickú rodinku :)) Obzvlášť mamka-chcembyťstár je perfektná a vidno že si prdlú rolu užíva, deti sú všetky sympatické a český dabing ako vždy u disneyho veľmi podarený

Nespoutaný anděl (2008) (seriál) odpad!

Nespútaná hovadina toho najhrubšieho zrna. Ja som hrozne nekritický človek a odpad! som si šetril na niečo fakt výnimočné a moje hľadanie je konečne u konca. Typická mexická hovadina, kde hlavná hrdinka nijako neposúva dej, jej úlohou je len plakať, ľutovať sa, plakať, ľutovať svojich blízkych, plakať, dlho sa dívať do očí hlavného hrdinu, plakať, bozkávať sa s hlavným hrdinom, plakať, porodiť dieťa hlavnému hrdinovi, plakať a hlavne plakať. A všetci ostatní posunú "dej" od synopsi až po "FIN." Ako skalný fanúšik amerických telenoviel ako Analiína tvár, alebo V náručí diabla som vždy stihol vidieť záverečný teaser tohto "skvostu." No... vždy. Videl som asi tak 8 takýchto koncov a môžem vám povedať vďaka uplakaným komentárom Anjelice viem všetko čo sa tam vlastne deje od samého začiatku. Je to jedno veľké klišé, jedna veľká nuda a keď k tomu pripočítame, že Maite Perroni nevie hrať a "pokec-facebook-girls" ju zbožňujú vďaka úlohe v Rebeloch čo dosť lezie na nervy, nedokážem dať jedinú hviezdičku aj keby bolo za čo.

G. I. Joe (2009)

Štvrtá za Siennu :)) Tri za to, že to predčilo moje očakávania a v mojich očiach porazilo Transformerov

Lví král 2: Simbův příběh (1998)

Pre mňa najlepší diel z celej trilógie!!! Kúzelný soundtrack (z jednotky ma žiadna pieseň nikdy neoslovila až na HMT) a asi to bude aj tým, že Rómea a Júliu mám rádšej než Hamleta :))

Sindibád: Legenda sedmi moří (2003)

Dve hviezdičky z 3 kvôli diabolskej bohyni. Hrozne mi tu ale chýba nejaká tá akcia na konci a dynamickejšie tempo. Najzábavnejšia postava má minimum priestoru, romanca občas trocha škrípe a koniec je vyslovene odfláknutý.

Malá mořská víla: Jak to všechno začalo (2008)

Po fantastickej, legendárnej prvej časti a priemernej dvojke tento film nemôže mať moc vysoké hodnotenia. Nápad na prequel bol sice dobrý, ale ja som skôr vždy chcel nejaké: Ursula the movie, pretože historía a psychologia tejto postavy ma vždy veľmi zaujímala, Ako už napísal niekto podo mnou úplne sprehádzali charakter postáv. Flounder bol vždy strašptlík. Sebastián je stále Sebastián, veď predsa už v prvom diely chcel skládať symfónie a v seriáli spomínal, že v Meste Úhorov, bol hlavný spevák s umeleckým menom Dizzy Koristie. Trtion sa mi tu vôbec nepáčil. Nikdy by nedal Sebastiána zavrieť, ani nikoho iného a v morskom svete, by nikdy nemohla byť zakázaná hudba, keďže vo filme aj seriáli jasne vidíme, že hudba je to čím všetky postavy žijú a prejavujú sa. Na tom predsa staval aj prvý diel nie? Ariel s najkrajším hlasom, ktorého sa musela vzdať... Nie toto nie.... A hlavná záporáčka... Toto bolo akože čo? To je naozaj ako predĺžený diel seriálu. Marina del Ray, je Yzma z Kuzca s rybím chvostom a menším počtom vrások. Chýbala mi tu naozaj nejaká poriadna chobotnica, čo by zaatramentila vodu svojimi čiernymi plánmi. Jedna hviezdčika za Arielku, druhá za Sebastiána a tých úhorov ktorí by boli super kebyže s nimi tvorcovia vedia pracovať.

Nikdy neříkej nikdy (2009) (seriál)

Pre mňa nuda. Skvelá kamera a HD kvalita potešia oko. Betka Stanková a Ľubomír Paulovič, tiež potešia ale inak samé okukané tváre, nesympatické postavy a tie "videoklipy" na začiatku a na konci každej časti s komentárom Helenky Krajčiovej naozaj rušili. Dokázal som pozerať dva mesiace, potom som pozerával už len pol hodinku z každej časti a o nič som neprišiel. Nie, toto vážne nie