Prokletý klub (2009)

Geniálny film. Michael Sheen výborný, kamera výborná, atmosféra výborná, nemám nič, čo by som vytkol. Nebolo to zbytočne dlhé, prelínanie medzi rokmi bolo tiež predcízne spracované. Proste nemôžem inak, ako za plný počet.

Maminka slaví 100. narozeniny (1979)

Ďalší zo zaujímavých filmov Carlosa Sauru, ale v porovnaní s inými o dosť slabšie. Opäť málo postáv, no opäť skvelá atmosféra, ktorá ma opäť zaujala. Skvelé herecké výkony, no akurát doteraz nechápem, ako mohla byť toto komédia. A keď som sa nad tým trošku zamyslel, tak Saurove filmy nám chcú povedať, že v podstate všetci sme pokrytci...a má pravdu.

ProSieben FunnyMovie - Dörte's Dancing (2008) (TV film) odpad!

Toto ani nie je možné. Komédia? Paródia? Proste nič, nič, nuda, nuda...ani príbeh, ani so sa nezasmial. Trápne, zbytočné.

Bujné fantazie (2007) (seriál) odpad!

Nuda, nuda, nuda...ak by som chcel pozerať niečo tohoto žánru, tak toto určite niee

Eliso, můj živote (1977)

Ako to Carlos Saura robí? Málo postáv, no všetky hrajú priam geniálne...veľmi jednoduchý príbeh, no pritom tak zložitý a tak ťažko pochopiteľný. Teraz som myslel, že už to konečne chápem, ale nakoniec sa tak nestalo. Dávam plné hodnotenie, pretože tomuto nemôžem nič vytknúť. Krásna atmosféra, vhodná hudba, proste úžasný film.

Čistá rasa (1995)

Námet a myšlienka nemusí byť zlá, ale toto bolo proste veľmi zle zrealizované, veľmi lacné a nudné. Bez napätia, bez emócií, proste bez ničoho. Z 2* dávam jednu za film a jednu za to, že som ho dokázal dopozerať až do konca.

Krvavá stopa (2002)

Vo svojom žánri toto patrí medzi tie lepšie filmy, ale aj napriek tomu, že Eastwood je môj obľúbenec, nemôžem dať viac ako 3*. Celkovo bol film zaujímavý a ja patrím medzi tých, ktorý zistili, kto je vrah ešte skôr ako Clint. Aj tak, mne tomu niečo chýbalo. Asi to bol Jeff Daniels, ktorý sa mi tam absolútne nehodil do roli "vodiča". Inak Eastwoodov výkon opäť skvelý, jeho otrávená tvár, na to mám asi slabosť.

Rocky Balboa (2006)

Geniálna, skvelá, úžasná, dojímavá rozlúčka. Pre mňa bol zážitok vidieť tento film. Veľa vtipných hlášok a aj hlášok na zamyslenie. Neobľubujem dlhé filmy, ale na toto som sa mohol pozerať ešte dlho, na konci nechýbali zimomriavky. Fakt úžasné filmové dielo.

Taxi 4 (2007)

Dej je síce primitívny, plytký a ľahko očakávaný, ale ja som sa celkom pobavil a ako komédiu to hodnotím pozitívne. Hlavno futbalový začiatok sa mi páčil a Djibril Cissé vo filme ma celkom potešil. Zaslúžené 3*.