Filmoviedky: Olé, zápražka (2010) (TV film)

Ak toto mala byť komédia, tak potom katastrofa, pretože humor tu bol minimálny. Avšak ako oddychovka to bolo celkom fajn. Škoda niektorých pasáží ako Carlosova láska či ukradnutý jamón, inak mohlo byť hodnotenie aj vyššie.

Scooby-Doo: Začátek (2009) (TV film)

Starý dobrý Scooby prenesený do súčasnosti. Mňa to však bavilo, typická záhada Scoobyho, ktorú samozrejme s príjemným humorom vyrieši. Ako fanúšika Scoobyho ma to potešilo a bolo to príjemných 80 minút.

Poldové (2010)

Dvaja bláznivý poldové idú vyšetrovať bláznivý prípad. Takých filmov už veru bolo, ale napriek tomu to bolo fajn. Nebolo to síce veľmi akčné ani veľmi vtipné, ale dalo sa to prekusnúť.

Thor (2011)

Zaujímavá akčná fantasy, ktorá bola pútavá po celú dobu a aj keď to bolo čím ďalej, tým viac predvídateľné, stále to malo svoje čaro. Herci sa do svojich postáv hodili a natočené to bolo tiež skvele. Thor je pre mňa príjemným spestrením, keďže takéto filmy neobľubujem. Ale nemôžem ľutovať, že som si to pozrel, bolo to fajn.

Nevinný flirt (1998)

Humoru bolo málo a romantika až strašne predvídateľná. Pozerať sa to celkom dalo, počúvať dialógy sa celkom dalo...ale raz stačilo. Viac už určite nie.

Neodolatelný (2006)

Od austrálskeho thrilleru som nečakal veľa, ale zlé to rozhodne nebolo. V tomto žánri nie je tento film ničím výnimočným a je iba ďalším thrillerom, ktoré sú aj tak skoro všetky rovnaké. Vyzdvihol by som hudbu a tiež hercov, ktorý boli presvedčivý a v konečnom dôsledku sa na to dalo pozerať.

Tak fajn (2012)

Tak fajn. Do odpadu by som to nedával, nie je to filmová katastrofa, avšak je to bez väčšej pointy a príbehu. Výber hercov nie je dobrý, no oceňujem aspoň snahu a dobré piesne, ktoré filmu výrazne pomohli...

Sk8aři (2005)

Veľmi slabučký dej, ktorý zaujme fakt iba skaterov. Pre ostatných nezaujímavá podívaná.

J. Edgar (2011)

Eastwoodove zlyhanie? Podľa mňa vôbec nie. Naopak, je obdivuhodné ako dokáže Clint točiť filmy s odlišnými témami, ktoré má vždy dokonale naštudované a všetko vo filme sedí. Podobne to bolo aj teraz - nechýbala skvelá atmosféra, vynikajúci herci, skvelé dialógy, vynikajúca kamera. Možno to bola menej zaujímavá téma, ktorá divákov veľmi nezaujala a chýbala tu akcia, no to mi pri Eastwoodových filmoch absolútne nevadí. Takže v konečnom hodnotení skvelý počin od Clinta.

Vo štvorici po Slovensku (2012) (pořad)

Toto sa celkom podarilo! Cestopis po Slovensku podávaný zábavnou formou. Humor hercov je veľmi príjemný, akurát treba povedať, že je to miestami "umelé", keď z čista jasna rozlúštia indíciu a sú na mieste, kde chceli...ale opakujem - veľmi vydarené a určite sa oplatí vidieť.