Richard Müller: 44 Koncert (2007) (koncert)

Špičkový americký hudobníci vytvorili na Slovensku neopakovateľnú atmosféru a k tomu skvelý Richard...každá pesnička úžasne zaspievaná a k tomu sóla amerických hudobníkov boli geniálne. To, čo sa podarilo Richardovi tak ľahko nezopakuje žiadny slovenský spevák. Klobúk dole...

Černá mamba (2011)

Zaujímavo investované 3 milióny. Veľmi štýlová reklama s dobre vymysleným aj prevedeným nápadom. Kobe Bryant je proste macher...

Veus del Pamano, Les (2009) (TV film)

Tento film nám ukazuje, ako sa žilo v Katalánsku za čias Franca, za čias vojny. Jednoduchý, no o to lepší a zaujímavejší príbeh. Všetko bolo fajn, kamera a herci mi prišli veľmi realistický, čo na TV filme veľmi oceňujem. Jediné, čo mi chýbalo bola emócia, ktorá však u mňa neprišla. Napriek tomu veľmi dobrý film.

Soccer Mom (2008)

Hodnotenie tu je príliš slabé, keďže som videl aj oveľa horšie filmy. Tento film nepriniesol nič nové, nápad je ohraný, dej je samozrejme predvídateľný, ale na nedeľné ráno je to v pohode pozerateľné.

Auto je zbraň (2003)

Veľmi zaujímavý nápad a aj celkom dobre spracovaný...určite sa oplatí pozrieť hlavne začiatočníkom, v dokumente je niekoľko veľmi užitočných rád. Pre toho, kto si práve robí vodičák je to veľmi zaujímavý pohľad na vec.

Lásky jedné plavovlásky (1965)

Rozbeh bol celkom pomalý, ale práve ten nás mal pripraviť na dokonalú poslednú polhodinu. To bol masaker - tak smiešne, komické a zároveň trapné - genialita... 4* je proste málo za takýto kúsok.

Amadeus (1984)

Geniálne, geniálne, geniálne...ešte som nevidel film, pri ktorom by som dokázal takmer 3 hodiny iba nemo sedieť pred obrazovkou a s otvorenými ústami sledovať každú ďalšiu scénu. Klobúk dole pred tvorcami, hercami a pred všetkými, čo sa na tomto filme podieľali. Dokonalé umelecké dielo...

Ženy na cestách (2010) (pořad)

Jedna žena, ktorej sa nechce prejsť na dovolenke ani krok, ďalšia hľadá Rafu Nadala na Mallorce, to mi je teda dokument...ani dokumentm, ani zábava, v podstate nič

Agatha Christie's Poirot - Nástrahy zubařského křesla (1992) (epizoda)

Klasická detektívka s Poirotom, no tento príbeh sa mi zdal až veľmi komplikovaný a celý dej bol dosť neprehľadný a miestami som nevedel, kto je kto. Na konci sa to síce všetko vyjasnilo a vrah bol úspešne odhalený, no Poirot vyriešil už aj lepšie prípady..

Idiot na cestách (2010) (seriál)

V podstate dokument podaný komediálnym spôsobom. Pikington dáva hlášky jedna radosť (aj keď je pravda, že niekedy je to nahrané) a ja som sa slušne bavil. Hneď prvá návšteva Číny vôbec nemá chybu...inak niektoré diely trošku slabšie, ale aj tak stále veľmi podarené.