Policajt v Hongkongu (1975)

Pokračovanie bolo určite lepšie a zaujímavejšie ako úvodný diel. Bitky boli perfektné, Spencerova ruka úradovala, ako sa patrí. Bolo to akčné, zábavné a malo to aj celkom zaujímavý príbeh. Výborná klasika.

Hostel III (2011)

Tento žáner filmu veľmi neoblubujem, ale musím povedať, že ma to celkom bavilo. Nič výnimočné sa tu nekonalo, ale niektoré scény boli fakt dobré. Las Vegas nie je Slovensko a ani tu nehrá Kňažko, ale aj tak to bolo celkom zaujímavé..

Pacho, hybský zbojník (1975)

Onéé, bolo to také onééé, slovenské, zábavnéé onéé....jeden z najvtipnejších filmov u nás

Král sokolů (2000)

Taká podarená, dobrá, pekná, milá a pohodová slovenská rozprávka. Pekná slovenská príroda, zvieratá a tiež herecké výkony sú dobré. Nie je veľmi čo vytknúť - žiadna akcia, proste pohoda..

Fado (2007)

Carlos Saura sa opäť vyznamenal. Krásne tance a úžasná gitara k tomu aj cez televíznu obrazovku dokáže okúzliť. Plnému počtu bránilo iba to, že tento tanec je v našich končinách neznámy a aj keď sa nám ho Saura snažil priblížiť ako najlepšie vedel, neprirástol k srdcu ako napríklad krásne flamenco.

Filmoviedky: Výstrel navyše (2010) (TV film)

Bez nejakej hlbšej myšlienky ani nejakého väčšieho nádychu, že by to bol thriller...Avšak podľa mňa to nebolo také zlé a boli tu nejaké náznaky ako napr. celkom slušná kamera či celkom dobrá atmosféra filmu. Samozrejme a podľa očakávaní (treba brať do úvahy, že je to iba TV film), žiadna sláva sa nekonala a aj tých 81 minút bolo pomerne dlhých. Tak či tak, 2* si to zaslúži..

50/50 (2011)

Pre diváka veľmi lákavá a zaujímavá téma, ktorá však nemá diváka hneď prvoplánovo rozplakať. Skvelé herecké výkony a jemný ironický humor je ozdobou tohoto filmu..Šanca s rakovinou je 50 na 50 - lepšie šance ako vyhrať v kasíne.

Sestřička Betty (2000)

Čierna komédia? Komédia? Thriller? Asi ani jedno z toho. Ani také ani onaké. Plytká myšlienka a nepáčilo sa mi ani spracovanie. Kvôli hercom sa to dalo dopozerať, ale inak to bola veľká bieda..

Sněžní přátelé (2008)

Žiadny silný príbeh, ale mierne nadpriemerná klasika. Žiadny nový námet, no fajn spracovaný. Nie je to strata času, takže na pohodové popoludnie odporúčam. Veľmi dobrá oddychovka, ak máte radi zvieratká a rodinné filmy.