Můj přítel delfín (2011)

Prvá polovica filmu bola skvelá, potom už začal byť film viacej rozprávkový a tak aj skončil...každopádne jedná sa o pekný rodinný film s príjemným hlavným hrdinom.

Scooby-Doo a duch čarodějky (1999)

Skvelý Scooby obohatený o dobre prepracovaný príbeh a nechýba ani typický humor Scoobyho a Shaggyho.

Šťastné město (2000)

Film bez myšlienky a prekvapenia. Príbeh filmu bol tiež veľmi slabý.

Kandidát (2013)

Námet je veľmi originálny a na slovenské pomery veľmi zaujímavý, aktuálny a realistický. Film je rozdelený na dve línie: thriller a komédiu. A to bola možno škoda, aj keď komediálna vložka bola vydarená, uberalo to na vážnosti a dramatickosti filmu. Majeský a Kubovčík sa do príbehu veľmi hodili a aj kvôli nim sa jedná o veľmi vydarený slovenský film. S prižmúreným okom 4*.

Milujem Slovensko (2013) (pořad)

Dva tímy známych či menej známych osobností súťažia proti sebe, pričom nechýba zábava, humor, pohoda...Atmosféra relácie je tiež fajn a dokáže zaujať diváka, aby zostal hodinku pri TV. Rozhodne pozitívny počin RTVS.

Duel (2006) (pořad)

Duel sledujem od začiatku a videl som väčšinu častí. Je to fajn relax a ešte sa človek aj niečo dozvie alebo si utvrdí vedomosti. Gregor Mareš to zvláda celkom fajn, otázky sú síce niekedy od veci, ale inak to ujde. Vedomostné súťaže sa z televízie vytratili, takže Duel je iba prínosom.

Alcatraz (2012) (seriál)

Seriál začal veľmi dobrým pilotným dielom a bol som zvedavý, či sa podarí udržať tempo tak vysoko. Aj napriek niekoľkým chybám a nejasnostiam seriál vygradoval do pozoruhodného záveru, kde už sme začali odhalovať tajomstvá Alcatrazu. Každá časť mala ako keby 3 dejstvá, kde sa hľadal navrátilec z Alcatrazu a popritom sa odkrývali nové veci a tajomstvá. K tomu všetkému zábery z roku 1960...Záverečný diel bol skvelým vyvrcholením, kde sme sa dozvedeli veľa vecí...Pre mňa veľká škoda, že sa nenatáčalo ďalej.

Staří a neklidní (2009)

Nezačalo to zle, ale v konečnom dôsledku to bolo dosť slabé bez nejakého prekvapenia alebo humornejšej scénky, čo mi pri takejto zostave chýbalo. Naivita filmu bola niekedy až veľmi veľká. Film neuškodí, ale veľmi nezaujme.

Frankie a Johnny (1991)

Lovestory z roku 1991 s Al Pacinom a Michelle Pfeiffer? Jednoznačne lepšie ako súčasné romantické komédie bezduchého charakteru. Film zaujal svojou atmosférou, ľudskosťou a bol veľmi uveriteľný. Výkon hlavných postáv bol presvedčivý a tí dvaja sa proste k sebe hodili.

Do Říma s láskou (2012)

Po Barcelone a Paríži som čakal opäť niečo okúzľujúce, no nedočkal som sa...veľa neskutočných náhod bez humoru, romantiky, nejakého prekvapivého momentu či nejakej pointy.