Chicago (2002)

Nemám rád Renée Zellweger, ale v Chicagu je k zulíbání. Nemám rád muzikály, ale Chicago se mi líbilo -- především díky zpracování. 7/10

Šaman (1992)

Dobrý dobrodružný film s neobvyklou -- a také dobrou -- zápletkou. Bohužel nezanechá výraznější dojem (až na ty ... samozřejmě :))

Osudové setkání (2000)

Ještě bych dokázal pochopit, že někdo natočí dobrý film a o pár let později ho natočí znovu, ale mnohem lépe. Pokud ale nejprve natočí vynikající film a o pár let později to samé, pouze o poznání hůř, tak mi to hlava nebere.

Past (1997)

Nadprůměrný thriller, který ovšem ničím novým nepřekvapí. Klasické schéma "vrah o krok napřed" funguje, nudit se nebudete. 7/10

Agent bez minulosti (2002)

Hodně hodně slušné akční krimi, které si rozhodně říkalo o pokračování (zatím jsem je neviděl). Pryč s Jamesem Bondem, teď je tu Jason Bourne!

Kousek nebe (2005)

Malej českej film, a přece si jde svou vlastní cestou. Herci, hlavně ti ve vedlejších rolích, odvádí kus práce, potěší i kamera, scénář... Co je bohužel naprosto mimo, je hudba. Čisté čtyři to nejsou, ale rád přidám. Tohle není lovestory, tohle je život.

Lotrando a Zubejda (1996)

Ať si kdo chce co chce říká, já mám tuhle pohádku rád! Skvělé herecké obsazení, svěrákovská hudba (nejen hudba), pohádková atmosféra. Rozhodně jedna z těch lepších porevolučních.