Tady to musí být (2011)

Šialená story o tom, ako podivuhodná rocková hviezda na staré kolená veľmi svojským spôsobom dospieva. Uf...

Láska je láska (2012)

Tak ako sa to sľubne začalo, tak to nanič skončilo. Najlepšia bola babička - dílerka! Okrem toho to za veľa nestálo.

Válečný kůň (2011)

SPOILER! On ho na konci vážne na tom fronte teda našiel??? A doviedol ho domov za prekrásneho západu slnka, kým na starootcovskej roli okopávali starká so starkým nejakú tú burinu??? Neverím!!! (No aspoň tá scéna s koňom uväzneným na území nikoho bola veľmi vydarená!)

Můj týden s Marilyn (2011)

Hoci Michelle hraje Marilyn dokonale neznesiteľným spôsobom a v jej rukách pôsobí táto legendárna hviezda naozaj autenticky, film ako celok ostáva nevýrazný. Nenadchla ma žiadna scéna, neutkvela mi v pamäti žiadna replika. Herecky slušné, no to zďaleka nestačí.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Film, ktorý vo vás nad všetkými ostatnými emóciami vyvoláva predovšetkým nadšenie. Keď vidíte, ako sa na plátno premietajú pohyblivé obrázky a sledujete rozžiarené oči divákov a keď spolu s hrdinami prežívate tú túžbu po dobrodružstve, po odhalení tajomstva, cítite sa jednoducho úžasne!

Albert Nobbs (2011)

Fantastický námet, fantasticky nemožné spracovanie. Albert Nobbs bol úplne premrhanou postavou, na ktorej tragický príbeh by sa mal problém napojiť aj človek s maximálnou empatiou. Pre mňa obrovské sklamanie.

Kocour v botách (2011)

Hombre v čižmách naháňajúci sa spolu so svojím pokrvným bratom - vajcom - za zázračnými fazuľami? Áno, áno, áno!!!

Lady a Tramp (1955)

Pre mňa jeden z najočarujúcejších zamilovaných príbehov vôbec. Rozprávka, ktorá vzdáva hold láske a odvahe žiť. Nádhera!

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Musím povedať, že sa mi to páčilo oveľa viac, než som očakávala! Príbeh bol síce dosť výrazne hollywoodsky a špeciálnych efektov tam bola hneď celá kopa a ja nie som veľkým fanúšikom ani jedného, ani druhého, no aj tak som sa veľmi dobre bavila. Priznávam však, že čo ma počas celého filmu bavilo úplne najviac, to bola neuveriteľná a úžasne gradujúca chémia medzi Sherlockom a Watsnom! WOW!