Spider-Man 2 (2004)

Nejlepší díl z celé trilogie s opravdu (!) dobrým záporákem v podání dr. Octopus (Alfred Molina). Pro mě nejačknější, nejpropracovanější, s nejlepším vizuálem a hudbou a celkově s nejpovedenějším dějem z celé dosavadní Spideyho tvorby. Film ke kterému se opravdu rád vracím a uživám si ho.

Spider-Man 3 (2007)

Průměrný film, který má vcelku podařenou hudbu, efekty (zpracování Sandmana bo Venoma bylo vcelku povedené) a vcelku dobrý děj, který je, ale neskutečně utahaný. Možná i to byl důvod, že sem v půlce filmu usnul a probudil se v části, kdy to temný Spidey rozbalil se svým šíleným zjevem a tancem v tom blues baru. Závěr byl, ale dost dobrý. No pro mě je to film, ke kterému se vrátím, až se budu opravdu hodně nudit. Nejslabší díl z celé Raimiho trilogie.

In nomine Patris (2004) (TV film)

Působivé atmosférické drama o hledání pravdy a víry s dobrými hereckými výkony, skvělou atmosférou a zajímavým dějem, který je víceméně nahlédnutím do naší historie v minulém století.

Matrix (1999)

"Svět je podvod, propracovaný klam překroucený všemocnými stroji umělé inteligence, která nás ovládá." 90%

Rukojmí (2005)

Víceméně souhlasim s komentářem uživatele Shakers. Film má po celou svoji dobu skvělou atmosféru, jen to místy pokulhává mrtvými body.

Než si pro nás přijde (2007)

Chlapácký film o vyrovnání se Smrtí dvou starých mužů, kteří se rozhodnu, že když už nemůžou jak bojovat, tak svoje poslední dny věnují tomu co chtěli udělat v životě.

Kat (2004)

"Nic nebylo pravé. Ani jeho smt." - "Možná, že byla. Možná zemřel a obživl, aby mohl znovu zemřít." Kat je solidní výplach mozku, který mám vcelku rád. Hodnocení tady ukazuje, že diváci jsou kurevsky náročné existence, kterým prostá zápletka asi nestačí. Jinak nevidím důvod, proč jít s procenty, tak nízko. Pár chyb film má to jo (zabití Quenta Howardem Saintem - na tom noži nebyla ani známka po krvi) a možná by se ještě něco našlo, ale i tak podle mě to tak hrozné nebylo. Tom Jane se na charakter Franka Castla podle mě hodí, jak nikdo jiný (v The Dirty Laundry byl taky parádní) a Travolta se snad jako záporák narodil. Akční scény jsou natočené fakt dost dobře (i přes to, že jich ve filmu moc není) a celkově je film podle mě vcelku koukatelným akčákem, který zapadne mezi své vrstevníky vcelku obstojně. 70%

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad)

Ta 1* je akorát za Vojtka a trochu aj za Davida. Tidle dva to dycky nejak probrali. Neměli jen trapné kecy o tom, jak jim zajistí kariéru (viz. Rytmus), ale mluvili normálně a nejenom, že splňovali tu povinnost porotce (Dara, Rytmus, Michal, Pepa), ale dokázali oživit ty řeči o kariéře taky vtipem a různými zajímavýma vsuvkami. Jinak je to sutěž jak každá jiná.

Nikdy to nevzdávej (2008)

Motivační film ? No možná. Děj to má vcelku zajímavý a abych pravdu řekl, tak je to tak trochu teenagerovská verze Rockyho s prvky Neporazitelného. Mě se to každopáně líbilo se vším všudy. Podařený napínavý, dramatický, akční film.

Lotrando a Zubejda (1996)

Jedna z nejpovedenějších, nejromantičtějších a nejvtipnějších českých pohádek jaké znám. Do Zubejdy sem byl jako malý zamilovaný až po uši, ale neonemocněl sem z toho jak chudák Lotrando. Pěkná česká pohádka s hromadou podařených hlášek.