Kim Kardashian, Superstar (2007)

Jak tak koukám, tak nejsem jediný, kdo si odsud místo zážitku odnesl jeden poznatek. A to ten, že Ray J je korunovaná převtělená kráva.

Deset malých běloušků (1993) (TV film)

Hrst skvělých komiků a hromada sra..., opravuji, výkalů. Sto roků jsem v šachtě žil, mlčel jsem. Teď však na rovinu říkám: všechny do jednoho mám rád, ale tohle se pjostě nepovedlo. No nic, nějak mi vyhládlo. Jdu si do sklepa pro karbanátek.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Snipes - dobré uvedení na scénu, potom záhadně mění charakter z psychouše na hodného strýčka černouška od zmrzlinového stánku. Banderas - zajímavé oživení, člověk neví jestli ho milovat, nebo nakopat do zadku. Na každý pád v roli, kterou má hrát, se viditelně tetelí blahem a jde mu to skvěle. Ford - chvíli jsem myslel, že ho supluje dědeček Hříbeček z Mrazíka, ačkoliv sem tam ještě hodí pohled toho starýho dobrýho Indyho. Árny - na něm je nejlíp vidět, jak ho dohnalo stáří a zdědkovatěl. Občas sice dokáže pobavit, ale na kloudnou akci už to nebude. Za evil smích v helikoptéře bod nahoru. Gibson - sterilní výkon, nic extra nepředvedl. Čekal jsem Mad Maxe a nepřišel. Asi neměl čas. Stallone - pořád tam je, ať je mu kolik chce, pořád je to TEN Sly, pořád nechce bejt starej dědek. Zubatá : Stallone 0 : 1. Jet Li dorazil z Hobitína a zbytečně si prošoupal cvičky, jen aby si dvakrát vystřelil z muškety a game over. Ze zbytku týmu na mě udělal slušnej dojem tvrďas Lungren, ostatní průměr. Jako pár ostatních by mě zajímalo, jestli ty mladý vybírali schválně takhle nevýrazný, aby starý dobrý zombie vynikly. Ačkoli, ono moc mladých charismatických "akčních" herců po světě nechodí že. Prostřeleno sečteno za mě nejkoukatelnější díl Postradatelných.

Cesta za pomstou (2014)

Ty dnešní holky mají ale prapodivný vkus. Věřte nevěřte, nejvíc jim vlhnou spoďáry z pořádně vykrmených, funících šedesátníků. Proto se z temného kouta vyloupnul Seagal a aby měly teenky u čeho masturbovat, natočil tento film. Příběh tuctový, akce úsměvná, konec na dělo do ovaru. Za pozornost stojí pouze erotická ikona Seagal a pružná těla naolejovaných rumunských divoženek.

Muž taiči (2013)

Dobrý den vážení diváci! To jsem já, Zdeněk Srstka a přišel jsem vám nabídnout k adopci jeden film. Budete s ním moc spokojený! Je to čubička, moc přítulná a milá. Byla nalezená až v daleký Číně. Ale má i americký předky. Je to kříženeček asijských mlátiček a Matrixu. Hodí se hlavně do domečku k nějakým nenáročným lidem, aby tam mohla běhat a skotačit. Nemusíte se bát, že by vás něčím překvapila. Nehodí se moc na hlídání, je to spíš taková průměrná fenečka. Ale je moc hodná a bude vám věrná. Tak neváhejte a přijďte si pro ní. Přece jí tady nenecháte, podívejte se jak na vás kouká!

Plán útěku (2013)

ARNOLD: Ahoj Sláji, už ti přišel důchod? Mě ještě ne. STALLONE: Uklidni se Arnolde. ARNOLD: Jenže já už nemám skoro žádný peníze! A potřebuju si koupit Huggies pro seniory. Už mi prosakuje přes kalhoty žlutá i hnědá barvička! STALLONE: Poslouchej mě, když přestaneš vyšilovat, mám pro tebe džob. A když to klapne, můžeš si plínama narvat všechny skříně, co jich doma máš! ARNOLD: Já mám jenom jednu. Od tý doby, co jsem guvernéroval, jsem nějak zlenivěl a seschnul. A taky mi někdo ukrad kufřík se steroidama. Teď už mám o dost menší oblečení a vejde se mi jenom do jedný skříně heč. STALLONE: Kriste, tohle bude těžký. ARNOLD: Bejvávalo Sláji, bejvávalo! STALLONE: Árny podívej. Podívej se na mě. I po šedesátce můžeš vypadat jako chlap. Musíš se sebou něco udělat. Mám pro tebe roli, zahrajem si po letech spolu ARNOLD: Vážně? STALLONE: Jó, jen my dva. Bude to jak za starejch časů, ale musíš na sobě zamakat Árny. Myslíš, že to zvládneš? ARNOLD: Zamakat? To jako že bych měl zas začít cvičit? STALLONE: To bys měl Árny, dyť se na sebe podívej... ARNOLD: Pffff, ale Sláji, to by byla moc velká dřina. Já si nechám jako narůst fousa, abych byl drsnější a sem tam hodim zlej kukuč. To umim, dyť víš. Hele! STALLONE: Ach jo, no co se dá dělat. Tak si plácnem. ARNOLD: Hurá, tak platí. Hergot, vypadly mi žuby! Sláji nevidíš někde moje žuby? STALLONE: Ach jo.

Zátah: Vykoupení (2011)

Bože nedopusť, aby jsme se dostali do sporu s Indonésií. Proč? Běžný indonéský muž je superhrdina. Ovládá mistrně kuňk-fu a jakékoliv zbraně. Rocky Brambora je proti němu ubrečená malá holka. Indonésan v pohodě přežije 90 úderů pěstí, 170 kopanců do hlavy a noži v krku se pobaveně a diletantsky vysmívá. Na průměrného indonésana by nestačili ani kompletní Avengers s Arnoldem a Sandokanem v plné zbroji. Usa hrdinové jsou proti indonéským jako psí výkal na podrážce Godzzily. Bože nedovol, aby Indonésie začala s invazí. Během pár dní by ovládli svět a my bychom museli mluvit indonésky a robotovat na rýžových plantážích. A taky koukat na jejich filmy.

Rocky IV (1985)

Tak vám zas píšu. Píšu z dalekýho Ruska. Jó, asi se divíte, co dělám v Rusku. Né neučim se tady tancovat kozáčka, ani nestuduju chozraščot. Teď je jiná doba. Jiná svinská doba, ve který vládnou roboti. Fakty nekecám. Uměj samy přemejšlet a jsou chytřejší než vopice. Nebo než ty a já. Holt usa vědci dokážou divy. A do toho tyhle rusáci. Všude se vecpou a vyhrožujou dvoumetrovejma gorilama. Jedna taková gorila sežrala a vyplivla jednoho mýho kámoše. A to se nedělá. Jsem teď naštvanej. Proto jsem v Rusku a chystám se tý gorile namalovat jméno toho mýho umletýho kámoše přímo do ksichtu. Možná taky řeknu nějakej duchaplnej proslov až vyhraju. No nic, jdu trénovat, páč trénink a box tu bude stát za to. Tak čest soudruzi, teda co to melu, zatím čus.

Rocky III (1982)

Zmoudřel jsem. Jó fakt jsem zmoudřel chlape. Jsem zkulturněnej. Už nemám pohled prosťáčka a nechovám se jak naivní ňouma z ňoumova. Fa-k-t že ne. Teď je ze mě švihák lázeňský. Voháklej jsem líp než Véna Klausů a začalo mi to i víc pálit. Asi ufouni mi přifoukli mozek, sám tomu nerozumim, Ale nezlobim se. Lepší bejt přifouklej ufounama, než bejt blb. To je festovka ne. Teďkonc před nedávnem jsem měl voplejtačky s titulem. No a co čert nechtěl, zase vo tom natočili film. Už třetí. Na začátku je sice občas lehce trapnej a tak nějak připitomělej. Třeba jak si hrajem s Adrianou na zpívánky. To měli radši vystřihnout. Cejtim se jak pitomec, Ale pak se to rozjede a s mym kámošem Apollem pěkně roztočíme kačera. Jako že to rozpálíme, chápete ne? Ale né že bysme spolu... jsme snad voba ženatý víme? Prostě, tohle je další povedenej film vo mě a basta. I když tu občas víc než Rocky vypadám jako Rambo.

Rocky II (1979)

Zduř, tak jsem to dokázal. ADRIÁÁNÓ, ADRIÁÁNÓ jsem tvůj páán, teda co to kecám, dokázal jsem to! Rozšrotoval jsem Apollovi slezinu i játro a je ze mě žampión. Už nemusím čvrtit vepře a uklízet heňary. Všechno je teď lepší. Jenom nevim, jestli tenhlectonc film byl lepší než ten předchozí. Ale na to prdí maxipes. Jsem vítěz a jdu s naklepanou kebulí vstříc světlým zítřkům!