Ali G Indahouse - Film (2002)

Sacha Cohen je Ali G a ne Ali B ani Ali E a kdo to nechápe na pytlíka si nevidí. Jestli dáš přednost Boratu nebo Brunovi tak zařvi more a radši šlukni koňovi, západ je nejlepší a maj tam skvělý běhny, jestli si z východu tak na prdel si lehni, ej bí sí í ef dží polechtej koule kobře, možná tě vezmem k nám když uděláš jí dobře. Budliky budliky netvař se jako buzík, hoď plechy do žluta a nalešti si gazík! Džjou!

Zelený sršeň (2011)

Dobrý večer. Á ono je teprve poledne. To začínáte chlastat pěkně brzo, ale to je vaše věc. Takže, co si dáte? Něco opravdu ostrého, nebo radši slabšího? Máme tu i vynikající archivní víno! Něco slabšího. Dobře. Dnes nějak při zemi, že? V tom případě doporučuji 10ti stupňové pivo, nebo aperitiv. Co třeba becherovka? Stále moc silné? A drahé? Aha. Pak už tu máme jenom nápoj zvaný Zelený sršeň. Ovšem upozorňuji, že je značně vyčpělý a bez chuti. Nevadí? Výborně. Franto, hoď na dvojku jednoho sršáně!

Björk: Human Behaviour (1993) (hudební videoklip)

Björk v tomhle klipu vyjadřuje i moje občasné pocity vůči human behaviour. A vyjadřuje je krásně jak pro oči tak i pro uši. Pro japonce očijo i ušijo.

Spláchnutej (2006)

Jak se můše někomu samlouvat film, co si děla srandu se žabáci. Když si někdo dělat srandu se žabáci, to si rovnou můše dělat srandu se fransousi. Saprlé, to si pršece nenechame lípit! Je nas chodně, sme selený a sničíme všechny angliské krysy!

Madagaskar 3 (2012)

Trojka Madagascaru se hodně podobá Lovecké sezóně 3, která taktéž skončila v cirkuse a taktéž stála za šimpanzí flusanec. Z celkem pěkného příběhu a vykreslených postav zbyla ve třetím pokračování jen barevná estráda a nejpodezřelejší milenecký pár v historii animáků - lemur a zatuchlá medvědice s iq lesního polomu.

Toy Story: Strašidelný příběh hraček (2013) (TV film)

Tak tohle je silný kafe. Čekal jsem ledacos, ale takhle strašidelné Toy Story plné strašlivých slintajících zelených příšer, ukousaných končetin a psychických traumat, to mě absolutně odrovnalo. Ještě teď se celý klepu, už třikrát jsem si měnil slipy a jednou celou teplákovku. Jen pro silné nervy a rozhodně nepouštět dětem!

Traja chrobáci (1976) (TV film)

Moc fajn nápad a kulisy. Ale takhle to zeslonit a ještě v podání takových celebrit! Z takového námětu se mělo vytřískat daleko víc! Ukrutná veselice při sledování Chrobáků se tudíž koná jen v jeslích a v domově důchodců u našich nejletitějších spoluobčanů, odkud se ozývá bujarý, hurónský smích. A jestli neumřeli, tak se smějí dodnes. P.S. Kdo si na konci filmu připadal jak po výplachu mozku, ať dá like.

Jak si přeješ (2013) (amatérský film)

Závan hororové atmosféry by se tu našel. Ten hororový závan bohužel prosvištěl kravínem a amaterismus z toho čiší každým coulem. Úpný odpad to ale určitě není a pokud na sobě autoři zamakají, mohlo by z nich vypadnout i něco opravdu zajímavého. Asi. Možná.

Liberationis (2013) (amatérský film)

Vůbec ne špatný amatérský počin. Škoda, že si kolem sebe vybudovali autoři takovou negativní auru agresivních polobohů, pablbů a sebepětkařů. Nebýt toho, mohlo tu asi být i o pár procent navíc.

Max Payne: Valhalla (2012)

Pěkně vystihnutá atmoška Max Payna. Max tu moc hezky dělá donalda i čulibrka, jen je škoda, že nedělá víc vozembouch, jelikož v původní hře mohl soutěžit s Maxipsem Fíkem ve skoku pro cokoliv. Tady předvede jen jeden cudný koutoul, ale jinak je to více než povedený kraťas na dané téma.