• Fantasy

Freddy versus Jason (2003)

Prostě nářez. Nářez na začátku, nářez uprostřed a nářez na konci. Jestli máte rádi humor, akci, vraždy ( někdy opravdu vtipně provedené vraždy, někdy zase normálně provedené vraždy, krvavé vraždy i vraždy bez krve, prostě vraždy všeho druhu ), tak film Freddy versus Jason je film pro vás. Určitě se budete smát, možná se budete bát ale nebudete se nudit. Komu fandíte? Freddymu? Nebo Jasonovi?

Chřestýši (1999) (TV film)

Bože, to je slátanina :) Ač zvířecí horory nemám zrovna v lásce a nevyhledávám je, na Chřestýše jsem se podíval. A mám další důvod, proč nemít zvířecí horory v lásce a nevyhledávat je.

Hannibal (2001)

Tento film mě příjemně překvapil. Možná bych i řekl, že se mi líbil více než Mlčení jehňátek. Brutality tam bylo pomálu, nebo alespoň já si jí moc nevšiml ( možná leda na konci s tím mozkem a taky scéna s inspektorem na balkóně ). Prvních 45 minut se film jeví jako nudná detektivka. Inspektor pátrá po Hannibalovi, protože chce prachy. Společně s ním po něm pátrá i Clarice, která však prachy nechce. Do té doby celkem nuda, pak to začíná nabírat na obrátkách a konec je prostě super. Scéna na konci je zajímavá ( chudák ten kluk v letadle, co? :o)))

Záhada Blair Witch (1999)

Tedy musím říct, že jsem od toho čekal více. Nenazýval bych tento film jako "nejděsivější horor všech dob", protože mi nedokázal nahnat strach. Bohužel. Tři hvězdičky za oiginální nápad a zpracování. Jsem zvědavý na dvojku.

Dannyho parťáci (2001)

Tak u tohohle filmu jsem se opravdu neskutečně bavil a to mě podobné filmy moc neberou. Hvězdné obsazení, originální zápletka a vtipný způsob vyprávění, to vše dělají z tohohle filmu vysoký nadprůměr.

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Velice rozporuplný seriál. Některé díly jsou úplně suprové a některé jsou spíše nudnější. Ale čtyři hvězdičky dát musím a to z jednoho prostého důvodu: Občas se u toho bojím a to se mi nestává ani u opravdového hororu. Například takový Kruh mě spíše rozesmál než vystrašil. U tohohle seriálu však působí vědomí, že tohle se možná stalo. A když se na konci dozvím, že se to skutečně stalo, tak jen nevěřícně kroutím hlavou.

Ruská ruleta (1998)

Ruská ruleta se dlouho tváří jako celkem průměrný film, který vypráví o osudech pár lidí, kteří se navzájem neznají a nemají nic společného. Setkají se ( vlastně se ani nesetkají, jen jsou všichni ve stejný čas na stejném místě ) v jedné restauraci. A jedem z nich je vrah. Za závěrečnou čtvrthodinu musím dát 4 hvězdy.

Ulice (2005) (seriál)

Seriál Ulice rozhodně není tak špatný, jak si mnozí myslí. V porovnání s jinými českými seriáli, jako například Rodinná pouta, Ordinace v Růžové zahradě, Pojišťovna štěstí či dokonce Náves, je to silný nadprůměr. Mě osobně potěšilo velké množství postav. Každý si zde může vybrat svou oblíbenou postavu a ztotožnit se s ní. Setkáváme se tu s postarším ředitelem hráčkářské firmy Václavem Králem a jeho dobrosrdečnou manželkou Mariií. Můžeme zavítat do kadeřnictví, kde najdeme sympatické kadeřnice Betty a Digi, které se v seriálu starají o zábavu. Pracuje zde i Jitka Farská, která má záletného muže Oldu a dvě dcery, Moniku a Lídu. Majitelem kadeřnictví je homosexuál Michala a recepční post zastává mrcha Ingrid, která zamává snad všemi vztahy a zápletkami. Hlavní rodina seriálu, Jordánovi, v podstatě nemají žádné poblémy a když, tak jsou malé, ba bezcenné. Ve firmě Václava Krále ..... A takhle bych mohl pokračovat do nekonečna.

Gantry Row 13 (1998) (TV film)

Horor Gantry Row 13 není ničím zajímavý. Příběh o strašidelném domě tady byl stokrát. Film má velmi pomalý rozjezd a když už to vypadá, že se něco začíná dít, je konec. Atmosféra žádná, strach nulový. A horor to tedy podle mě taky moc není. Spíše strašidelný rodinný film.