Predátor: Evoluce (2018)

Těšil jsem se na kvalitního Predátora od Blacka, protože mě jeho filmy vždycky příjemně sednou a jeho tvorbu žeru. Co by se tak mohlo stát, že by se mi film nelíbil? Trailery vypadaly celkem povzbudivě, i když se mi zdá, že spousta scén z traileru ani v samotném filmu nebyly. Na jednu stranu má film spád. Pořád se v něm něco děje, akce je krvavá, místy nápaditá, černý humor taky zafungoval, ale nějak mi vadil nejspíš samotný příběh. Takový nedodělaný jakoby vymyšlený snad 10-letým děckem. Navíc snímek sráží střih, který byl místy vážně nepřehledný. Dále dotáčky, přepisování a přetáčení filmu kvůli herci Steveu Wilderovi, který byl kvůli jisté kauzy vyhozen z natáčení. Takže místy je střih hodně špatný. Kdoví, jak by film vypadal, kdyby Shaneovi do něj nikdo nekecal. Dokonce i samotné finále mi přišlo odfláknuté. Potěší sice hudební motiv z jedničky, ale jako celek je to hodně slabé. Slabší 4**** (70%)

Ghúl (2018) (seriál)

Tak Indové zabodovali! :-) Nevěděl jsem, co přesně očekávat. Zaujal mě trailer, trochu jsem si o projektu udělal vlastní názor a řekl si, že by to mohlo být dobré. Námět, který je aktuální + vše zasazeno do vězeňského prostředí a navíc atmoška. Dal jsem tomu šanci a jsem spokojen. Bylo to krvavé, temné ( místy předvídatelné ), ale celkově uspokojivé :-)

Ghúl - Reveal Their Guilt, Eat Their Flesh (2018) (epizoda)

Tak nakonec pěkná rozmrdávačka :-) Líbilo a potěšilo. Asi nejlepší díl, co se mordování a spádu týče. Ukončení fajn. Samozřejmě otevřené vrátka na další sérii tady jsou, ale pokud nevznikne - nevadí. Toto ukončení dává smysl :-)

Ghúl - The Nightmares Will Begin (2018) (epizoda)

Tak už se nám to přitvrdilo. Mučeníčko + zasekáníčko. Odhalení, které každý čeká a pozvánka na závěrečný díl. Spánek je někdy svině :-)

Ghúl - Out of the Smokeless Fire (2018) (epizoda)

Pilot dbá hlavně na seznámení s hlavní hrdinkou, vztahem mezi ní a otcem, který je proti danému režimu. Otravná a nevěřící kachna v podobě velitelky, pocit nejistoty a převoz teroristy. První díl nažhavil :-)

Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015)

Překombinované. Pár okamžiků bylo nadějných, ale celkový dojem už nic moc. Cestování červí dírou nebo co to bylo... Už by měli tvůrci možná tuhle sérii ukončit a dat si pohov, protože to celé začíná jít do kopru. Vař dokud to jde.

Paranormal Activity: Prokletí (2014)

Tak tato odbočka mě bavila a trošku vykompenzovala předešlý slabý díl. Uvidíme, co nabídne další díl! :-)

Paranormal Activity 4 (2012)

Tak toto zabolelo! Místo, aby se navázalo, tak se zase začíná někde jinde. Chápu, že je PA obsáhlejší, ale člověka na něco připraví a pak co?.... Finále skončilo hned, jak začalo! Pro mě zbytečný díl!

Paranormal Activity 3 (2011)

První díl, který chtěl zkoumat původ a po úvodním strašení a držení si svou kvalitu film ke konci zbytečně zahodil, když začal experimentovat a zbytečně vysvětlovat. Pořád ale výborný děsivý počin.

Paranormal Activity 2 (2010)

Pokračování drží stále nepříjemnou atmosféru. Opět jsem měl po shlédnutí nepříjemný pocit :-)