Slečna nebezpečná (2012)

další hrozný film s Katherine Heigl, nic víc, nic míň...

Povinnost a čest (2012)

Dlouhá reklama? Propagandistický film? Špatná hra? Možná všechno dohromady. Když se tomuto filmu obloukem vyhnete, uděláte jen a jen dobře!

Rodina je základ státu (2011)

po Bobulích jsem prosil, ať se už nikdy nesnaží čeští herci mluvit moravsky... a už je to tu znova... JÁ CHCU BEJT ŠŤASTNÁ... jinak průměrný film, první 45 minut strašná nuda, dokud nedojedou do Strážnice

Footloose: Tanec zakázán (2011) odpad!

nejhorší "taneční" film, co jsem kdy viděl. hlavní hrdina navíc vypadá jako vašek neckář v šíleně smutné princezně a moc tancovat neuměl :-( hlavní hrdinka totálně nesympatická slepice. doporučuju se filmu úplně vyhnout

Vendeta (2011)

o něco málo lepší než Cageovy filmy za posledních 7 let

Květy války (2011)

Po dlouhé době film, kde se mi líbil Christian Bale, silný příběh, kde mi ani moc nevadila dlouhá stopáž.

Westernstory (2011) odpad!

ty peníze jste měli raději poslat do Unicefu, než natočit něco takového....

Elitní zabijáci (2011)

Reklama na letošní Movember??? Styl v osmdesátkách byl hrozný, nicméně tohle je slušná žánrovka. Pro mě přesně mezi 3-4 *

Rande u přepážky (2011)

Téměr nedodívatelný galimatyáš, během kterého si několikrát nahlas řeknete WTF! Scénář jeví jasné známky nějakého hodně bujarého večírku s omamnými látkami.

Šéfové na zabití (2011)

Po dlouhé době komedie, kde jsem se několikrát od srdce hlasitě zasmál! Anistonku jsem nikdy moc nemusel, tady je skvělá!