Voda pro slony (2011)

Nenáročný a přesto tak krásný film, že nevidět jej by byl hřích. Některé záběry jsou opravdu úžasné a celkově je období hodně reálně zachyceno. Jde vidět, že si tvůrci opravdu s filmem pohráli a mi nezbývá než je za to odměnit.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Říkal jsem si co to zase bude, ale po pár úvodních minutách si mě film plně získal. Mile mě i překvapilo fantastické herecké obsazení. Je málo takových komedií co pobaví a zároveň nejsou nechutné, toto tvrzení se o tomto filmu říci nedá!

Legenda o slavném návratu (2000)

Ačkoliv s golfem jsem nikdy nic neměl společného, tak mi připadalo jako kdybych byl jeho věrný fanoušek. Zcela jsem "vnímal prostor" a náramně se bavil.

Planeta opic (1968)

Film, který předběhl svou dobu a pořad vypadá věrohodně moderně. Příběh je skvěle napsaný a hlavně i skvěle natočený, doprovázející hudba je děsivá až mi zní naskakovala husí kůže. Konec filmu je asi ta nejlepší pasáž z celého filmu, poté mám touhu se kouknout na další díly, jak se vše bude vyvíjet dále.

Schindlerův seznam (1993)

Něco neuvěřitelného co dokáže udělat člověk, pro lidi které okolí odsuzuje ke špíně, bídě a smrti. Vystoupit z řady a dát za ně vše co má a myslet jen a jen na jejich dobro. Nezapomenutelný snímek, který se nezapomene !

Rain Man (1988)

Kdybych Dustina neznal a neviděl ho hrát už nějaké role, myslel bych si že si opravdu zajeli do nějakého ústavu pro duševně postiženého člověka. První polovina filmu mi připadala bez nádechu, ale v druhé jako kdyby někdo pustil svěží vánek do vydýchané komory. V druhé polovině jsem se začal skvěle bavit a plně si to užívat. Hold, bratra si za peníze nekoupíte ! :)

Sedm (1995)

Atmosféra a šmrnc tomu nechyběl, působilo to na mě až hororovým dojmem. Morgan se zase předvedl, že je to opravdu špičkový herec v široko dalekém okolí. Motiv filmu je opravdu zajímavý, až mě to děsí, protože tyhle vlastnosti má nejeden z nás. No ještě, že nemám takového "mišuge" v okolí !

Hotel Rwanda (2004)

Mimořádný snímek, který mě hodně dostal svou skutečností. Chudáci ti, kteří si tohle peklo zažili na vlastní kůži.

Ošetřovatel (2011)

Jasné béčko, ale se skvělým K. Jamesem, kterému takové role sluší.

Bruno (2009) odpad!

Větší blbinu a hnus jsem v životě ve filmu neviděl. Vůbec se divím že jsem se na film dokoukal a přitom nerozbil televizor, protože některé scénky mi fakt až pily krev. Dále problematiku filmu ani rozepisovat nebudu, protože bych musel psát až vulgárně a to fakt nemám zapotřebí. Jenom nechápu hodnocení některých výše postavených uživatelů, protože bych řekl že tohle se bude spíše líbit těm uživatelům, co nemají absolutní ponětí co je dobrý film. A pak že mají být mladí normální když se dívají na takové *******.