Expendables: Postradatelní (2010)

Akční film z větším rozpočtem než ostatní a skvělým hereckým obsazením z něj dělají něco více než béčko. Jenomže je zde strašně moc prázdných míst, které mi nic neříkali a některé akční scény stály za starou bačkoru. Ještě by mě zajímalo kdo to vše střihal, protože bylo tam tolik přeblikávání, že skoro nic nešlo vidět a špatně se na to dívalo. Bohužel u mě to neuspělo a je to další průměrný film.

Taxi (2004) odpad!

Stupidní Američané si přivlastňují celý svět, odporná komedie jako přes kopírák. Jeden z mála filmů kterému dávám odpad !

Batman (1989)

Pro mě jeden z nejlepších Batmanů všech dob. Všechno pěkně jednoduše uděláno a přesto to má své kouzlo, které vás u obrazovek drží od úplného počátku až do konce. Skvěle udělané Gotham city, které mě vždycky fascinovalo. J. Nicholson perfektně zahrál svou roli, přeci jen je to pán herec. Krásný soundtrack, kterému se ten současný nehrabe ani po kotníky.

Zrození Planety opic (2011)

Doufám, že tohle dostane minimálně jednu zlatou sošku. Je to neskutečná jízda od začátku až dokonce. Fakticky jeden z mála filmů co tento rok nezklamal. Nabudilo mě to k shlédnutí starších dílů opic.

Muž, který sázel stromy (1987)

Krásný a smutný film, o neskutečně vytrvalém a cílevědomému muži, jenž sázel stromy. Něco tak prostého a přeci úchvatného vytvořit vlastníma rukama je vskutku nádhera.

Doba ledová: Mamutí Vánoce (2011)

Opět skvělý pixarovský vánoční speciál, tentokrát na téma Doba ledová. Zase kupa zábavy a skopičinek. A veverka opět "zabila" !

Vítejte doma! (2003) (pořad)

Na tento pořad se vetšinou dívám příležitostně o víkendech u obědu. Velice se mě líbí přestavby a realizace domečků, ale někdy je to opravdu přehnané, jakoby tam bydlel samotný Obama. Musím, ale pochválit, že když utrácí milióny, vždy něco vyrobí ze starého doměčku ( Ať je to věc, fotografie, nebo samotný kus domu. Ti co už něco viděli snad ví o čem mluvím. ). Jedna mála z amerických reality show, které snesu.

Pat a Mat - Tapety (1979) (epizoda)

Pata a Mata mám hodně rád, ale znám i mnohem lepší díly než tento. V pomyšlení na to, že bych byl na místě Pata nebo Mata a měl všechnu tu zkázu prožít na vlastní kůži mě až mrazilo po zádech. Tolik nepořádku, ulepených prstíčku a zničených tapet, by mě asi zabilo. Ale naštěstí jsem to jen všechno pozoroval a dobře se bavil, bohužel si to tapetování budou muset zopakovat !

Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957)

Je fakticky nádherné sledovat krtečka jak se usilovně snaží přít ke svým kalhotkám. Je zde vidět vlídné zvířátka jak ktrtečkovi ochotně pomáhají v naplnění jeho snu. A zahřeje i u srdíčka, že je to naše česká pohádka, na kterou můžeme být pyšní !