Rekonstrukce (2010)

Já ty mimoně žeru, ten jejich smích by rozesmál i šíleně smutnou princeznu. Opět velká porce zábavy a srandy !

Banán (2010)

Skvělé, "žluté příšerky" jsou fakt k sežrání. Hodně zábavné a pěkně udělané. Nezbývá mi jen než souhlasit se zdejším hodnocením !

Trestná lavice (2005)

Tento film miluju, viděl jsem ho nespočetně krát. Vždy se rád na něj podívám znovu a znovu a vždy perfektně zabaví. A. Sandler to zahrál na výbornou a některé okamžiky jsou opravdu skvělé. Takové poučné komedie jako je tahle mám opravdu hodně rád.

Proroctví (2009)

Na začátku jsem nestačil žasnout nad tím co se ve filmu všechno děje a jak je film napínavý skoro až dokonce. Ale mám velice divný pocit z ukončení filmu, který mi pokazil celkový dojem. Ufouni byli vcelku divní, včetně své lodě a konec bych čekal více epičtější, když ty první dvě katastrofy byly ohromující ! Ale i tak je to nezapomenutelný snímek, který mi ještě dlouho bude ležet v hlavě.

Hon na čarodějnice (2011)

Úvodní bitvy byli katastrofální, jednou tam, podruhé zase tam. Hrály tam svou podstatu, ale proč byly tak hrozně natočené ? Toť otázka. Celková atmosféra byla dobrá, když už jsem se začal nudit, opět se něco stalo a zase jsem se opět bavil. Jedná se o skvělou popcornovku na večer, která určitě zabaví.

Šmoulové (2011)

Dalo se na to podívat a to jsem se ani moc nenudil. Malí šmoulové byli roztomilí a pěkně modřoučcí. Ve filmu mi jen moc neseděl Gargamel, vypadal hodně divně a uměle.

Lidice (2011)

Co jsem se doslechl od kamarádů a známých jak je film skvělý a smutný, tak jsem tomu v celku věřil. Musím jejich názory ale vyvrátit, protože on ten film není špatný, ale nejedná se o žádný průlom české kinematografie. Příběh Lidic šel natočit rozhodně lépe a dojemněji než tomu bylo. Dostalo mě hlavně to jak začala německá armáda podpalovat celé Lidice, hůř to snad ani natočit nešlo. Asi tohle nebyla hlavní podstata filmu pro štáb a snažili se nám tím vyjádřit něco jiného. Ano věřím, bylo to šílené a s původními obyvateli plně soucítím. Možná jsem od filmu čekal příliš hodně.

Pařba v Bangkoku (2011)

Film udělaný jako přes kopírák, až na to, že vtipných scének bylo o poznání méně a bez Zacha G. by film byl opravdový propadák. Příjemně se na film dívalo, ale chyběl mi nějaký ten nádech, aby to byla taková komedie jakou jsme už jednou viděli. Pochválit se dají jen vyvedené finální fotky, které byly fakt super. Nicméně nejsem zklamaný ani překvapený, něco mezi tím.

Útok na věžák (2011)

Skvělý teenagerský kousek ve kterém je napětí, sranda a stylové hlášky 21. století. Nejvíce se mě asi líbily tyhle: - ...hele asi na nás útočí příšery s Gears of War... - ...kdybychom věděli že bydlíš tady v paneláku, tak bychom tě neokradli... a samozřejmě ve filmu ještě pár takových uslyšíte. Zřejmě si zde udělal reklamu i Microsoft, protože se nespočetně zmiňují o herní konzoli Xbox 360. Parádní film na oddych, který pobaví a hodí vás do nálady.

Kung Fu Panda 2 (2011)

Možná jsem film trochu přehodnotil, ale je fakt že se mě hodně líbil. Krásná animace jak už většinou u dnešních animáčů bývá a přenádherná hudba. Aneb ať žije Kung-Fu !