Máma mezi Marťany (2011)

Nechápu, že tento film vidělo prozatím tak málo lidí, možná za to může zanedbaná propagace filmu. Určitě by si film zasloužil větší účast diváku, než kterou má. Pěkně se na film dívá, animace a hudba, jsou taky velice pěkně udělány. Horší už je to z humorem a příběhem, který je předvídatelný. Ale přesto každý fanoušek Disnyho, by měl tento film vidět.

Rango (2011)

Až na v celku nudnějších prvních pár minut ze začátku filmu, se jedná o velice zajímavý film. Je hlavně stavěn hlavně pro starší, i když věřím, že malým dětem by se určitě taky líbil. Mě, jako milovníku westernu, se prostředí hodně líbilo. Celková propracovanost filmu, jde poznat za pár desítek minut. Skvělá hudba, od známé firmy, Hanse Zimmra. Mě se Rango líbil, mnohem více než v té době vydaný Rio.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Seriály jsem nikdy moc nesledoval, spíše jen když jsem nějaký zrovna chytl v telce. Ale po tom co jsem shlédnul první sérii, skvělého Earla, změnil jsem názor. Tolik srandy ve dvaceti minutách jsem snad nikde jinde neviděl. Herecké výkony zde excelují od začátku až dokonce. Pro mě zatím jeden z nejlepších seriálu co existuje. A jsem moc zvědav jestli natočí i pátou sérii, protože konec mě opravdu moc nepotěšil.

Neznámý (2011)

Že by nová značka energy drinku ? Asi ano, na film jsem se začal dívat opravdu pozdě a nemyslel jsem si, že celou dobu vydržím. Film, mě absolutně držel při vědomí od začátku do konce, zvrat za zvratem a neuvěřitelné napětí s profíkem v tomhle tom žánru. Německo mi opravdu sedlo a ze zimy mi běhal mráz po zádech. Nemohu snad ani nic vyvrátit, protože tohle jsem opravdu nečekal. Když už jste si mysleli, aha to bude asi takhle, tak omyl, bylo to zase jinak a film vás nechal celou dobu uvažovat a nenechal vypnout vaše mozkové závity. Po filmu jsem zalehl do postele a hned jsem usnul jako dudek. :)

Rychle a zběsile 5 (2011)

Od filmu jsem čekal hodně, jakmile jsem viděl nabušený trailer. Musím říci, čekal jsem spíše pouliční závody, srazy a pěkné holky, jako bylo u předchozích dílu, ale dočkal jsem se pouze a jen přestřelek, které mi opravdu do tohoto filmu neseděly. Říkal jsem si jestli se vůbec dívám na správný film. Ale nebudeme házet na film jenom špínu, protože když už byly nějaké akce z auty tak fakticky stály za to. Nezapomenu ani na skvělou hudbu, hlavně na skvělý Don Omar - Danza Kuduro. Bohužel to nestačilo a dostala se ke mě pouze nadprůměrná akce z Ria se známými herci z předchozích dílu. Pro mě zklamání roku.

X-Men (2000)

Musím říct, že jsem se tomuto filmu hodně dlouho vyhýbal, ale donutilo mě se na něj podívat pozvání do kina na nový díl First Class. Nic jsem od filmu nečekal a dostal se ke mě až nad míru uspokojivý výsledek, skvělého propracování a efektů. Herce jsem si zamiloval, protože mi opravdu ve filmu seděli. Mohu tedy říct, že se jedná o jednu nejlepší filmovou sérii od Marvelu. Neváhal jsem ani minutu, skočit hned na další díly, které následují.

Nezastavitelný (2010)

Pěkně natočené, akční a napínavé. Já se nemohl od televize odtrhnout, stále nové zvraty a překvapení, které mi nedaly na nic jiného myslet. Zase jeden skvěle strávený večer !

Pošli to dál (2000)

Místy hodně utahané a nudné a někdy poučné a zajímavé. Dobré herecké obsazení. Je to škoda, určitě to mohlo být lepší.

Pacifik (2010) (seriál)

Ačkoliv mi připadalo, že seriál je hrozně krátký a mohl být ještě o pár dílu delší a seznámit nás s hrdiny ještě více, jsem si to užil. Bylo super, že se celý seriál neodehrával jen na bitevním poli a vzal nás i do chvíli, kdy chlapci přijeli po bojích domů jako hrdinové a čekali, než se zase nalodí do další bitvy. Hodně jsem jejich osudy prožíval společně s nimi. Líbilo se mi to moc, ale určitě by zde bylo co zlepšovat a nebylo by toho málo. Neupomenu ani epickou hudbu, kterou film nabízí. Nic jsem od seriálu nečekal a proto jsem byl výsledkem spokojen. 83%

Auta (2006)

Páni, to jsem opravdu nečekal, že Auta si tak silně zamiluju a vyšplhají se u mě na samý vrchol animáku co jsem viděl. Bezpochybně super nápad vytvořit auťácký svět, kde to opravdu všechno skvěle funguje ! O animaci, se nemusím snad ani zmiňovat. Ve filmu se mi i hrozně líbil, takový malý detail a to automuchy, kde mi už spadla čelist dolů a říkal jsem si, že snad není možné, aby autoři na nic nezapomněli. Film je stavěn, jak pro malé diváky, tak pro velké a to ho posouvá o další stupně směrem nahoru.