Super 8 (2011)

Už od prvního okamžiku co jsem viděl trailer, jsem věděl že to bude dobrý film a nemýlil jsem se. Krásně vystižené 60-80 let, se mi opravdu strašlivě moc líbilo. Kamera, efekty a ozvučení bylo taky parádní. Chyběla zde opravdu jen kapka, která by nás donutila více příběh prožít. Vezměme si příklad z E.T. mimozemšťan, kde mě konec ohromil, zde mi to připadalo jen tak na oko a podobný pocit jsem nezažil. Ale takových děr bylo mnohem více, ale i tak se jedná o Super film !

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Už to není na takové úrovni jako staré dobré díly, ale i přesto se mi celá tato série líbila. Podívali jsme se zase na nové věci, vylepšení, rasy, nová města a to vše nádherně zpracováno. Ale jak jsem četl ostatní komentáře, tak jde vidět že každému to tak nepřišlo.

127 hodin (2010)

Rozhodně se mi tento snímek zaryl hluboko pod kůži, celý film jsem si náramně užíval. Dostal mě fakticky nádherné zakončení filmu. Nemám tomu co vytknout, prostě bomba !

Green Lantern (2011)

Opravdu mi zde něco hodně chybělo, co neumím ani svými slovy popsat. Tento pocit jsem měl vždy když jsme se dostali mimo naší matičku Zemi. Onen vymyšlený svět mi připadal hrozně nedodělaně, že mi to až kazilo zážitek s perfektních scén na Zemi. Ale rozhodně hodnocení co dávám si zaslouží, i přes malý velký nedostatek.

Resident Evil (2002)

Slavný Resident Evil, nakonec neminul i mě. První díl mě vůbec nenadchnul. Celkově jsem se u obrazovky nudil a nějaké podobné stavy jako u Zombielandu pominuly po pár minutách. Objevilo se pár napínavých chvílí, které moc dlouho nevydržely. Líbila se mě snad jen M. Jovovich, tak uvidíme jak se to bude vyvíjet dále.

Hanna (2011)

Začátek filmu byl hodně povedený a prvních desítkách minut i lákavý. Bohužel minutou od minuty se to začalo kazit a já se začal čím dál tím více nudit. Ale díval jsem se dál a říkal jsem si, že aspoň bude dech vyrážející konec. Bohužel ani to na co jsem čekal nebylo a nakonec se zjistilo, že to byl film celkově o ničem. Zachránila to snad jen S. Ronan, která předvedla dobrý herecký výkon, jako ve většině filmů, kde hraje. Pokud od filmu čekáte něco víc, tak nečekejte !

Auta 2 (2011)

Byl to pro mě jeden z nejočekávanějších filmu tohoto roku. Příběhová linie mě nijak nenadchla, jednalo se spíše o splácaninu, aby tam nějaký děj vůbec byl. Pak na řadu přichází asi největší lákadlo filmu a to opravdu úžasná animace, kterou jen tak neuvidíte. Ale jedná se asi o jediné lákadlo filmu, které nadchne jen opravdu věrného fanouška série. Je to pro mě vcelku zklamání a jedničce to nesahá ani po kotníky. Jestli někdy vůbec bude Cars 3, tak snad to nedopadne tak jak dopadlo tohle.

Transformers 3 (2011)

Chyby tam byly a atmosféra se určitě nerovnala jedničce. Ale přesto se mě to hrozně líbilo a dokázalo mě to zaujmout, je to o tom z jaké stránky se na film díváte. Komu nic Transformers neříká nebo se mu předchozí díly nelíbili, budou zklamání, ale pro zarytého fanouška těchto plecháčů je to skvost pro oči !

Captain America: První Avenger (2011)

Vcelku parádní podívaná pro fanoušky tohoto žánru. Krásné ztvárnění čtyřicátých let minulého století, které se mě tak líbí. Působivě vymysleli nadpozemské zbraně a techniku a nejvíce mě dostala účast vynálezce Starka ( z Iron Man ). Už se moc těším na film Avangers, na který film po skončení odkazuje. Film tedy doporučuju, ale chybičky tam jsou 80%.

Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda (2003)

Stupidní komedie u které jsem se nad její debilitou i pousmál, ale dalo se na to v nejhorších případech podívat, což můžeme připočítat filmu k dobru. Původní Blbý a blbější jsem zatím neviděl, tudíž nemohu srovnávat.