Esther's (2010)

Nulový příběh, hrozná hudba, ale skvělá animace, přesto se tomuhle raději vyhněte...

A.I. Umělá inteligence (2001)

Vizuální stránka filmu je dokonalá, vše je do jediného puntíku promyšlené a pěkně udělané. S příběhovou linií to není nějak výjmečné, ale i přes to vše je příběh poutavý a velice zajímavý, to jak si může robot vytvářet své vlastní city a jít si svou cestou. Kdo má rád filmy z budoucnosti, určitě se mu A.I. zalíbí.

Warrior (2011)

Warrior se z čista jasna objevil, a tak jsem si ho i bez nějakého pročítání recenzi pustil. Vůbec jsem nevěděl do čeho jdu a bezpochyby je to nejlepší co jsem doposud viděl, tak emotivní zážitek z filmu jsem ještě nikdy neměl. Tekly mi až slzy od radosti, srdce bušilo rychlostí světla. Film je až neuvěřitelné fantasticky natočen, čím více jsem viděl, tím více vše nabíralo na obrátkách. Jsem rád, že jsem si toto veledílo nechal zrovna na sváteční den. *****

Nezvratný osud 5 (2011)

Starý dobrý nezvratný osud je zpět v trošku jiném a přesto stejném podání. Vždy jak se schylovalo ke smrti nějakého z přeživších mi až běžel mráz po zádech. Škoda až toho divného konce, jinak bych možná hodnotil i lépe. S filmem jsem spokojen, nezklamalo to, ani nijak výrazně nepřekvapilo.

Kiwi! (2006) (studentský film)

Jedním slovem krása, ale na druhou stranu i velice smutný příběh kuřátka Kiwi.

Mikeovo nové auto (2002)

Originální snímek, který není až tak zábavný jako jiné výtvory od Pixaru. Na to jakou to má délku bych čekal více zábavy, protože je zde hodně prázdných nic neříkajících míst.

Bad Eggs (2007)

Tak tohle se opravdu nepovedlo, jak by to řekl mladý teenager, "what the f*ck" ?

Jana Eyrová (2011)

Tento rok opravdu anglické kinematografii přeje a tento snímek je důkazem. Velmi kvalitní dílo, se zajímavým a poutavým příběhem dívky s velkým srdcem s ne moc dobrou minulostí. Film okouzluje nádhernou krajinnou a dobově vyšperkovanými sídly. Nad hereckými výkony jsem žasl od začátku až do konce, lépe to snad zahrát nešlo.

No Time for Nuts (2006)

Nejlepší kraťas s veverkou co prozatím mistři z Pixaru udělali. A ten konec, jó ten mě dostal !

30 minut nebo méně (2011)

Čekal jsem, že to bude blbina svého druhu, ale mile mě překvapil hned skvělý začátek. Film si pěkně jde svou cestou a vše krásně do sebe zapadá. Čekal jsem primitivní příběh, ale oni si na nás připravili dokonce pár přelomů, které se mě fakticky hodně líbili. Opět se mě hrozně líbil J. Eisenberg, který opravdu svou roli nepodcenil. Já se tedy bavil od začátku až dokonce !