Hon (2012)

Možno na základe hodnotenia, možno miestnych komentárov som od toho čakal viac. Bolo to veľmi predvídateľné. Ale malo to dobrú hustú atmosféru a tú prvú pani učiteľku, ktorá to celé spustila treba dať zastreliť, samozrejme predtým jej ukázať pinďíka.

Liberace! (2013) (TV film)

Tento film je postavený len a len na hereckých výkonoch. Douglas 2,5 hviezdy, Lowe 1 hviezda a Damon 0,5 hviezdy. Najlepší gay film aký som videl.

R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů (2013)

Reynolds je sympaťák, Bridges mi ale fakt šiel na nervy. Bohužiaľ podobnosť s Mužmi v čiernom je nespochybniteľná. Hlavne som od toho očakával viac humoru, alebo aspoň dajaký humor. Obrovský potenciál bol ukrytý v dvojici číňan a blondína, ale tvorcovia vsadili na herecké hviezdy. Možno keby to bolo točené z perspektívy ako mŕtvych vidia ľudia, možno by som sa bol aspoň nasmial. Možno !! Je to.....slabé.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013) odpad!

Silno som rozmýšľal čo ku tomu napísať. Aj som tu pár minút mal podrobnejší rozbor, ale zhrniem to. Nepozerajte to, je to pičovina.

Univerzita pro příšerky (2013)

Sprvu to so mnou nerobilo nič, skôr mi vadilo, že umelo vytvorili príbeh, aby mohla byť natočená dvojka...........áááále potom prišli na scénu členovia Ozma Kapa a ja som sa začal veľmi dobre baviť. Pre slabší rozbeh dávam 4 poctivé hviezdy.

Bestie (1988)

Zaujímavý počin. Trochu dlhý s veľmi zlou hudbou, ale každopádne zaujímavý. Miestami mi pripomínal počítačovú hru. Ale beriem do úvahy, že keby som to videl pred 26 rokmi bol by som nadšený, preto 4.

V zajetí démonů (2013)

Na začiatok si nalejme čistého vína. Som srágora a teda vydesiť ma filmom vôbec nie je ťažké. Prvých 25 minút tohto filmu však so mnou neurobilo nič. Vlastne som sa bál len preto, že som vedel, že pozerám vysoko hodnotený horor a je otázkou času kedy dajaký bubák s istotou vyskočí a ja sa poseriem. Neskôr to bolo v zásade desivé a ten film neznášam, ale tak nejak si pamätám, že už som sa v minulosti bál aj viac. Tak dávam 3 a nech mi milovníci hororov odpustia.

Temný dům (2009)

Ak tak naozaj ľudia žili alebo žijú, tak som vďačný za to, že som vyrástol inde. Film ma ale v podstate nudil. Kľudne mohol mať o 30 minút menej.

Neobyčejný Odd Thomas (2013)

1 hviezda za tvár a vlasy Addison Timlin, 1 hviezda za bruško Addison Timlin, 1 hviezda za to že ma to celé príjemne prekvapilo a pobavilo, za Antona v hlavnej úlohe......áááááá.....1 hviezda za Addison v nádherných ružových nohavičkách. To máte tak, keď hodnotím film penisom. A mimochodom, je to neuveriteľne smutný film, tak sa nedajte oklamať a nepozerajte to, ak nechcete slziť.

Osamělý jezdec (2013)

Jediný dôvod prečo by som dal 4,5 je ten, že občas som mal dojem akoby sa film nevedel rozhodnúť či chce iba baviť divákov alebo sa tváriť vážne. Mne sa to ale ako celok páčilo a záverečná scéna s vlakmi si zaslúži plných 5. Jednoznačne jeden z najnedocenenejších blockbusterov. Depp ma bavil oveľa viac než v pirátoch.