Vzkaz v láhvi (1999)

Za prvé, s manželkou sme sa pri tomto filme pohádali. Aj preto dám nízke hodnotenie. Ako sama uviedla pri "Tranzformeroch" sa nám to nestáva. Len pre úplnosť, film Transformers ani žiadnu jeho odnož nikdy nevidela. Jednu hviezdu dám za herecký výkon Paula Newmana, pol hviezdy za to že Costner je desný sympaťák a pol hviezdy za jej krásne vlasy. Ostatok ohodnotím stručne slovami - K O K O T I N A. Už len fakt, že kvantum novinárov v štýle CSI pátralo po autorovi správy vo fľaši uráža moju prirodzenú inteligenciu. Moja manželka a s ňou všetky ženy by mi teraz pravdepodobne povedali, že žiadnu nemám (aj v tom môže byť pes zakopaný), každopádne ťahalo sa to ako hlien a jednalo sa o umelo vykonštruované citové vydieranie a ženy prosím, nerýpte sa mužom vo veciach, najmä ak viete, že sú po blízkych zosnulých. Ďakujem.

Agent na útěku (2012)

2,5 aby som bol presný. Aaron je fajn chalan, ale myslím, že nemá na to, aby utiahol film v hlavnej úlohe. Vedľajšie role, tie mu sedia ako uliate.

Útok na Bílý dům (2013)

Je tam kopec toho amerického patosu, ale pre mňa slušne natočený akčný film s vynikajúcim Jamesom Woodsom. Sám som prekvapený, že mi nevadili ani Tatum a Foxx a scéna s vrtulníkmi Delta Force je úplne zabitá. Dávam 4 rovnako ako Gerardovi a jeho Olympusu.

Práskač (2013)

Prvou veľkou chybou tohoto filmu je, že Dwayne "The Rock" Johnson chce byť len Dwayne Johnson, čo znamená, že by chcel hrať. To on nevie a asi ani nevie, že to nevie. Druhou chybou bola úplne zlá hudba. Susan sa snažila hrať akoby o niečo šlo, ale....tiež asi nevedela, že o nič nejde a snažila sa podporiť Rocka v jeho hereckom výkone. Dwayne nech zostane pri rozbíjaní hláv. To mu ide.

Muž z oceli (2013)

Veľkolepé. Škoda, že Lois Lane nebola aspoň trochu sexi, našťastie tu bola Antje Traue. Superman desný sympaťák, Costner, Crowe, Lane - pecka, záporák - dokonalý. Ja som spokojný.

Lítám v tom (2009)

Clooney je fakt sympaťák - 1 hviezda, Farmiga krásná - 1 hviezda, podobnosť s mojou prácou - 1 hviezda, realita - 1 hviezda.

Slova (2012)

Nechápem ako sa film, ktorý sa 100 minút točí okolo ničoho môže dostať k takému vysokému hodnoteniu. Cooper je jediný kto si za to zaslúži hviezdu. Dám mu 2.

Tísňová linka (2013)

2 hviezdy dávam tomu debilovi. Všetko som mu uveril. Film má spád, atmosféru, prijateľnú minutáž, skvelú Halle a super záver.

Paralelní světy (2012)

Máme tu skvelý a veľmi originálny nápad.....no a to je asi tak všetko. Keby aspoň herečku boli vybrali nejakú krásku, tak človeka by to trochu zaslepilo, ale Kirsten........to fakt niééééééé.

The East (2013)

Pred týmto filmom som aktivistov a ich činnosť považoval za hlúposť. Teraz si myslím, že sú to kokoti.