Vejška (2014)

Hodnotím plným počtem, nejen že u nás i na 4té promítání bylo vyprodáno, ale všichni na to mají velmi pozitivní ohlas, spolupráce Pasta a Vorel zafungovala, kvalitní soundtrack, hlášky a Eva Josífková do toho zapadla perfektně.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Toto je snad ta největší klasika jaká může být, humor na úrovni, napínavý příběh.

Gympl (2007)

První film, který má takovéhle téma, mě se to líbí už jen proto, že k tomu mám blízko.

Letadla (2013)

To je přesne pro ty, co pracují s lidmi a chtějí si večer oddychnout u nějaké té "kraviny" Lehký vtip, rychlý příběh, proč ne.

Gravitace (2013)

Zajímavě zpracované, podle mě jak kamerou tak i dějem, lehké a přitom učině napínavé.

Smetánka v bryndě (2013)

Opravdu to na mě zapůsobilo, ale hlavně by tenhle film měli pouštět těm novodobým mladým lidem. Vtipným způsobem podáno, trochu rychlejší spád ale i tak super.

jOBS (2013)

Dle předchozích recenzí jsem čekal že film bude nudný a herecky slabý, ale velmi mě překvapil a dokázal být občas velmi inspirativní.

Černobylské deníky (2012)

Na mě to udělalo dobrý dojem, pár lekaček, levná kamera sympatický herci, mám rád filmy z takovýchto areálů, a koneckonců proč ne.. Dal bych o hvězdu víc kdyby to nemělo otevřený konec, bude další díl? Kdo ví..