Hra o trůny - Železný trůn (2019) (epizoda) odpad!

Tak nám zabili Ferdinanda. A už máme tu demokracii i ve Westerosu. Jestli já si koupím knížku a zjistím, že to Martin ukončil taky takhle, tak budu kurva nasraný!!!

Hra o trůny - Série 8 (2019) (série)

Od druhého dílu naprostý sranec. Být nějaký fanatický fanoušek tak brečím jak může někdo takhle zkurvit předlohu.

Všechno nejhorší 2 (2019)

Čtu tady spoustu pičování, ale já si to užil asi stejně jako jedničku. Bylo tam víc toho studentského mambo džambo a bere se to tentokrát trochu jinak...jakože tak víc sci-fi než horor, ale budiž. Furt tam je ta atmosféra, je tam Tree, ale ano...bylo tam málo násilí, vražd a brutality, ale i přes to všechno...mě to bavilo. Dávám stejné nenáročné 3 jako u jedničky.

Iron Sky: The Coming Race (2019) odpad!

První Iron Sky miluju, ale tohle bylo vyloženě zklamání roku. Naprosto prázdný, nudný, nebavící film s pitomým scénářem a veškerým dějem tak plochým a nezábavným jakoby pocházel z nějakých devadesátek na Nově. První díl měl absurditu jako klad a guilty pleasure, tady už je to ale jen odbytý film se kterým si tvůrci prostě nevěděli rady. Bez napětí nebo čehokoliv, člověku je úplně jedno co se děje. A veškeré cool scény byly už v trailerech, takže se člověk nemusí na film ani dívat. Jediná opravdu dobrá věc byl nástup na scénu "Sieg Heil, Mutterfickers!!!" Zbytek stál za vyližprdel. Smutné

Souboj s rodinou (2019)

O wrestlingu nevím vůbec nic, sportovní filmy mě nebaví. O to víc mě tenhle kousek překvapil. Florence byla parádní a Nick Frost to samé. Nečekaně jsem si to užil od začátku do konce. Takový malý film a napětí a emocí má víc jak všechny dosavadní 4 díly poslední série GoT. Tam to prostě nefunguje. Vím ale jistě, že ze mě film brzy vyvane a za rok nebudu vědět, že jsem vůbec něco takového viděl, takže velmi příjemná 4.

The Slammin' Salmon (2009)

Broken Lizard jsou jistota. Parádní styl humoru a uvolněný styl vyprávění, kde člověku nikdo nenutí pozadí nějakou násilnou vysvětlovačkou, ale všechno příjemně vyplyne v průběhu filmu, jsou dvě věci, které na nich miluju. Užil jsem si to skvěle, nemůžu hodnotit jinak. Akorát snad ten Chandrasekhar mi tam tentokrát moc neseděl, ale i tak bavil.

Avengers: Endgame (2019)

Proč tahat politiku do komentářů? Protože ji tahají filmaři do filmů. A já před tím nebudu zavírat oči. Marvel a Disney byli odjakživa "kam vítr tam plášť". Od té doby, co se začalo prosazovat LGBT a multikulti, Marvel to vzal za své. Už Wakanda byla až absurdně pro-fekete a co vstoupila militantně-feministická Brie Larson na scénu jako C.Marvel, šlo to do sraček. Avengers Endgame je vyvrcholením nejen 11leté ságy Tonyho Starka, ale stejně tak i neomarxistické propagandy za posledních pár let. Mno, zhodnotím alespoň film, chápu, že pro nerdy to bylo stříkando-grando (o čemž svědčí po týdnu promítání pozice 33. nejlepšího filmu na csfd), ale zas taková diskotéka to není. Jak se v nějakém filmu vyskytne cestování v čase, tak je problém. Endgame se snaží tvářit strašně chytře a dospěle, co se týče cestování časem, ale scénář vás nejdřív ohromí chytrým kecáním o cestování časem a pak si s váma vytře prdel, protože popře snad polovinu filmů za posledních pár let a v důsledku i sám sebe. Ale když ono se na to tak dobře kouká, že? Samotný film je vcelku zábavný, snaží se tvářit komorně a celkem mu to vychází, dokonce je vám i líto postav, ale jak se Russovci snaží natočit epické superfinále, všechno jde do digitálního a předvídatelného konce. Z povinnosti je natočený nový efektní team-shot, hned na to se z povinnosti vůči "moderní době" objeví i female team-shot a všechno jde do kopru. Finále je hotový digimrdník, kde logika postrádá smysl (Marvelka utíkající s rukavicí potřebuje team na podporu a pak letí skrz dav nepřátel místo toho aby to vzala vrchem a přistála až v cíli), poměry sil se mění podle toho jak zrovna potřebuje režisér aby to vypadalo dobře (Captain Marvel, nejsilnější hrdina Marvelu se není schopná pobít s Thanosem, jehož ruku udrží Captain Amerika jen tak, ale nemá problém sejmout sama o sobě celou jeho loď, protože to vypadá dobře, v Infinity War Thanose skoro sejmou i s rukavicí, ale tady je i bez rukavice prakticky neporazitelný). Po tomhle filmu Brie Larson získává pozici nejhorší postavy Avengers, protože má být nejsilnější a tak se i tváří, ale není schopná vlastně pořádně ničeho. Hlavně, že má cool účes, který mladá levicová mládež ocení. Naprosto zbytečná postava. Proč šla Nebula na planetu, kde potká sama sebe a všechno posere, jsem sám nepochopil a očividně šlo pouze o účel scénáře. No a konec sám o sobě mě úplně přikoval do sedačky, bohužel jinak než bych chtěl. Co jsem pochopil ještě méně byla Pepper, která truchlení přejde pouhým "It's gonna be alright", ale Spiderman se tváří jak by mu umřel táta.. Že se Wakanda tváří jako nejdůležitější část Marvelu už jsem přešel, ale že už i Asgard má černou královnu, to je na pováženou. Naprosto do xichtu plivající závěr, kde se zestárlý Captain America úplně vykašle na svého nejlepšího a nejvěrnějšího kámoše, který tvořil obrovskou část jeho příběhu, a jako svého nástupce jmenuje jakéhosi černého Falcona (který vlastně štít ve vzduchu naprosto nevyužije), mě přesvědčil o tom, že Marvel nemá cenu dále sledovat jako předtím. Stal se hlasnou tvorbou židovsky-neomarxistické propagandy a na dnešní mládež to bohužel funguje. K tomuto filmu se hodí nálepka "White Genocide" a čekám, kdy mě na csfd zabanují. Hvězdičkami film hodnotím bez politických názorů a jako takový mě zklamal. Jo a fakt, že Thanos nikoho osobne nezabije je tak trapný, že nechápu Marvel, že jej vlastně vůbec nechal projít. Jako sorry, ale nejtvrdší záporák yet a není schopný vlastně udělat rozdíl a dosáhnout svého natotata.....tady to Marvel ztrapnil jak pecka kokos.

6 měsíců stačí, drahoušku (2018) odpad!

Strašně mě to nudilo. Thora Bitch je na facku v jakémkoliv designu. Chris Klein tady působil jak nějaký přehrávající páprda. Scénář trapný, zoufalý a nelogický. Blbost jak mraky

Cashback (2006)

Dost zajímavá jednohubka s britskou atmosférou. A samozřejmě kozy!

Tohle je náš svět (2016)

Óda na nezávislost a nádherná kritika vyšinuté současné reality, hlavně té v pokrytecké stupidní Americe. Mortensen je parádní a i ostatní mi přišli, že hráli docela přirozeně. Byl bych jen pro ten koncept schopný dát pět hvězdiček. Bohužel poslední čtvrtina celý film zpětně naprosto shodila s sklouzla do laciného finále, kde asi nejzdravější skupina američanů na celém kontinentu ustoupí tupé většině a přizpůsobí se. Režisér se asi bál, že by to bylo na americké návštěvníky Sundance moc a nezvládli by, že lze žít i jinak. Za to hvězdičku trhám. Skvělý film, naprosto posrané finále.